Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, lpcl napisał:

Gierka ok ale naprawdę czy te 60 fps zrobiłoby z tej gry 9/10, no wątpię. 

Ja nie wątpię, już na premierę 60 klatek robiło z niej małe mistrzostwo :banderas:

 

1 godzinę temu, Texz napisał:

Poczytaj sobie reakcję ludzi w różnych mediach społecznościowych. Wizerunkowo MS traci na takich praktykach. 

Prawda jest taka, że cokolwiek Sony nie zrobi to w mediach społecznościowych będzie zachwyt, bo taką mają pozycję. Tylko ja mediów społecznościowych nie śledzę, bo to strata czasu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Ja nie wątpię, już na premierę 60 klatek robiło z niej małe mistrzostwo :banderas:

 

Prawda jest taka, że cokolwiek Sony nie zrobi to w mediach społecznościowych będzie zachwyt, bo taką mają pozycję. Tylko ja mediów społecznościowych nie śledzę, bo to strata czasu.

Nie twierdzę, że nie grałoby się lepiej ale ta gra to takie aa, strzelanie chyba coraz gorsze, bez podjazdu do maxa. Tak naprawdę to wrażenie robi fizyka i zakręcony scenariusz. Ale ustawienia na low, no cmon.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Texz napisał:

Poczytaj sobie reakcję ludzi w różnych mediach społecznościowych. Wizerunkowo MS traci na takich praktykach. 

Bo ludziom zawsze jest mało. Zgaduję, że niedługo do usługi trafi MK11 i na twitterku też będą płakać, dlaczego nie w wersji Ultimate. 

To nie wina Microsoftu, że Remedy poszło drogą Activision i zamiast ogarnąć smart delivery, oni chcą zarobić dodatkowe siano za płatnego patcha.  Ale oczywiście zly Spencer, bo nie dał wersji Ultimate, najlepiej niech kurwa odblokuje cały sklep i da dostęp do wszystkich gier za darmo. 

 

 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hubert249 napisał:

Bo ludziom zawsze jest mało. Zagaduję, że niedługo do usługi trafi MK11 i ludzie też będą płakać, dlaczego nie w wersji Ultimate. 

To nie wina Microsoftu, że Remedy poszło drogą Activision i zamiast ogarnąć smart delivery, oni chcą zarobić dodatkowe siano za płatnego patcha.  Ale oczywiście zly Spencer, bo nie dał wersji Ultimate, najlepiej niech kurwa odblokuje cały sklep i da dostęp do wszystkich gier za darmo. 

 

 

Lepiej niech daje mk 11 ultimate bo ja mam podstawę. :D

Odnośnik do komentarza
46 minutes ago, Hubert249 said:

Bo ludziom zawsze jest mało. Zagaduję, że niedługo do usługi trafi MK11 i ludzie też będą płakać, dlaczego nie w wersji Ultimate. 

To nie wina Microsoftu, że Remedy poszło drogą Activision i zamiast ogarnąć smart delivery, oni chcą zarobić dodatkowe siano za płatnego patcha.  Ale oczywiście zly Spencer, bo nie dał wersji Ultimate, najlepiej niech kurwa odblokuje cały sklep i da dostęp do wszystkich gier za darmo. 

 

 

btw to nie wina Remedy tylko ich wydawcy, bez kitu bardzo chciałbym żeby Remedy trafiło pod skrzydła MS

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kubson napisał:

btw to nie wina Remedy tylko ich wydawcy, bez kitu bardzo chciałbym żeby Remedy trafiło pod skrzydła MS

Chyba mała szansa na to. Już w przeszłości romansowali z ms i nie wyszło to jakoś rewelacyjnie tj. brak Alana 2, potem średni quantum, teraz to z tego co pamiętam chińczycy tam w nich inwestują. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Ja nie wątpię, już na premierę 60 klatek robiło z niej małe mistrzostwo :banderas:

 

Prawda jest taka, że cokolwiek Sony nie zrobi to w mediach społecznościowych będzie zachwyt, bo taką mają pozycję. Tylko ja mediów społecznościowych nie śledzę, bo to strata czasu.

Skoro nie śledzisz, to po co się wypowiadasz? Przez ostatnie miesiące (a może lata) było srane  na Sony, że MS ich Plusa rozjeżdża całym tym Gejpasem.

Teraz role się odwróciły, bo Control na X'a nie ma opcji Smart Delivery. Pazerność? Niedomówienie? Ja liczę, że wrzucą to do GP i dadzą refund ludziom, którzy kupili po pełnej cenie.

W przeciwnym razie będzie jak będzie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Texz napisał:

Skoro nie śledzisz, to po co się wypowiadasz? Przez ostatnie miesiące (a może lata) było srane  na Sony, że MS ich Plusa rozjeżdża całym tym Gejpasem.

Teraz role się odwróciły, bo Control na X'a nie ma opcji Smart Delivery. Pazerność? Niedomówienie? Ja liczę, że wrzucą to do GP i dadzą refund ludziom, którzy kupili po pełnej cenie.

W przeciwnym razie będzie jak będzie.

Ale, że co na, ps5 jest Smart czy jak? Co tak się sadzisz o tego controla. Graj na ps5 jak sobie chcesz. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Texz napisał:

Skoro nie śledzisz, to po co się wypowiadasz? Przez ostatnie miesiące (a może lata) było srane  na Sony, że MS ich Plusa rozjeżdża całym tym Gejpasem.

Teraz role się odwróciły, bo Control na X'a nie ma opcji Smart Delivery. Pazerność? Niedomówienie?

A to wolno się wypowiadać tylko jak śledzi się oszołomów na twitterze? PlayStation dostało jedną gierkę w lepszej wersji, no wow - Game Pass zaorany. Za miesiąc zniknie z Plusa (nowi abonenci przegapią gierkę), ciekawe czy wtedy też "Sony wygra" i będzie głaskane po jajcach przez tych social mediowych wyjadaczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Shadow of the damned wypada z ea play. Ta gra jakis czas temu została usunieta z ms store, a teraz i wypada z abo. Jwdyna szansa na zagranie, to bedzie pudełkowa wersja. Nigdy nie grałem, to ściagne i sie spokojnie wyrobię do 16 lutego.

 

To gry z EA Play mogą jednak wypaść? Szkoda, a w tego Shadow of the Damned obowiązkowo trzeba zagrać. Kilka razy przechodziłem tą grę (po pierwszym razie od razu zacząłem grać od nowa, a nigdy mi się to nie zdarza) i za każdym razem dobrze się bawiłem.

 

3 godziny temu, ASX napisał:

Sony wrzucając coś do PS Now lub Plusa gwarantuje sobie w umowie aby gra nie pojawiła się na konkurencyjnej platformie

 

Kilka razy przytrafiło się, że gry się powtórzyły - ostatnio było tak z GreedFall, który pojawił się jako pełna w PS+ i dodano go do GP.

 

Ogólnie zaprezentowane 7 nowych gier na luty jak i GWG wypadają słabo. Kupiłem XSX - najmocniejszą konsolę na rynku - a ostatnio sprawdzam jakieś starocie. Ciekawe są te remastery przygodówek od twórcy Psychonauts - brakuje mi tam jednak polskich napisów, bo na inną lokalizację raczej nie ma co liczyć. Te gry były dobre ale z 20 lat temu. Żałuję, że w nie grałem wtedy w te gry, bo pewnie miałbym większe parcie aby je ograć. W tamtych czasach ogrywałem polskie reedycję przygód Larrego Laffera ;) Chciałem sprawdzić też tą komiksową wersję gry Dead Space, no i niestety teraz mi nie podeszło. Napaliłem się na nią w czasach pierwszego Dead Space i wtedy był dla mnie odpowiedni czas aby w nią zagrać. No chyba, że przypomnę sobie znowu tą serię. Co ciekawe to bardzo fajnie wypadł im ten Tetris effect. Jednak jest to gra ponadczasowa, a w takim wykonaniu dodaje trochę fajnych smaczków.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

A to wolno się wypowiadać tylko jak śledzi się oszołomów na twitterze? PlayStation dostało jedną gierkę w lepszej wersji, no wow - Game Pass zaorany. Za miesiąc zniknie z Plusa (nowi abonenci przegapią gierkę), ciekawe czy wtedy też "Sony wygra" i będzie głaskane po jajcach przez tych social mediowych wyjadaczy. 

Zobaczymy co za miesiąc wpadnie do Plusa. No i podobno Sony ma mieć gotową odpowiedź na Gamepassa.

 

No i jestem zbyt pijany, żeby dalej się z Tobą szarpać. Dobrej nocy Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Texz napisał:

Skoro nie śledzisz, to po co się wypowiadasz? Przez ostatnie miesiące (a może lata) było srane  na Sony, że MS ich Plusa rozjeżdża całym tym Gejpasem.

Teraz role się odwróciły, bo Control na X'a nie ma opcji Smart Delivery. Pazerność? Niedomówienie? Ja liczę, że wrzucą to do GP i dadzą refund ludziom, którzy kupili po pełnej cenie.

W przeciwnym razie będzie jak będzie.

:dynia: Mocne

Odnośnik do komentarza
Zobaczymy co za miesiąc wpadnie do Plusa. No i podobno Sony ma mieć gotową odpowiedź na Gamepassa.
 


Mają ps now. Konsola się sprzedaje lepiej, gry pewnie też idą, nie ma szans póki co na coś w podobie do gamepass na zasadzie ich gry na premierę. Po prostu aktualnie nie muszą tego robić.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Moldar napisał:

 


Mają ps now. Konsola się sprzedaje lepiej, gry pewnie też idą, nie ma szans póki co na coś w podobie do gamepass na zasadzie ich gry na premierę. Po prostu aktualnie nie muszą tego robić.

 

Piszesz tak jakby xboxy zalegały na pólkach, a gry się nie sprzedawały.

 

Xbox też nie musiał inwestować w gamepassa, mógł sobie spokojnie egzystować/wegetować zarabiając na klasycznych modelach dystrybucji czyli sprzedaży cyfry i pudełek, ale mimo to postanowił zaryzykować i kilka lat temu zainwestował w gamepaasa.

 

Jeżeli Sony chcę by Playstation Now stało się jakąś konkurencją dla Gamepassa (no jak na razie nie jest, bo pomimo tego iż PS Now jest kilka lat dłużej na rynku to ma prawie 10 razy mniej subskrybentów) to także będą musieli prędzej czy później zaryzykować

Odnośnik do komentarza

Tylko to było całe clou wypowiedzi Moldara - Sony nie chce i przynajmniej chwiliwo nie musi odpowiadać na GamePassa, bo im się standardowy model sprzedaży zwraca z nawiązką, a to MS nie mogąc konkurować w walce bezpośredniej musiał dywersyfikować.

 

Nie jest też wiadomym jak im się ten model zwróci, bo na razie jest to nierentowny model dystrybucji softu.

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze oznaczać to może "mający potencjał do generowania zysku". Zastanawiam się jednak jak funkcjonować to będzie w dłuższej perspektywie, gdyż XGP był do One dodatkiem i wystartował gdzieś w połowie generacji, a w przypadku aktualnej - jest to dla MS-u główny punkt sprzedaży i fundament sensu istnienia XSS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...