Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Wreckfest klasa, na PC chodzi w jakiś 100 fpsach, świetny model jazdy, fajna rozpierducha, cieszę się, ze trafil do GP.

 

Code Vain tez zawsze chciałem sprawdzić, niby sredniak z przepiekna oprawa, ale ma coś w sobie.

 

Dirta niedawno mialem kupic, bo chodzi juz po 49 zl, ale darowanemu koniowi nie zaglada się w zeby!

Odnośnik do komentarza

gra jest jakaś przynajmniej, czego nie mozna powiedziec o tych gierkach deck 13. oba surge to gierki ktore rzucilem w pizdu po paru h, a soulslike uwielbiam. lords of the fallen jedynie zmeczylem, ale tylko dlatego, ze w premierowym okienku ps4 nie bylo w co grac zupelnie i czlowiek sie lapal takich "Sztosow" jak lof i watch dogs xd

 

najgorsza w code vein jest ta mapa z biala katedra - pieklo nawigacyjne to malo powiedziane

Edytowane przez Soban
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no zależy czy ktoś gra w dużo anime gierek. ja chyba od tych zajebistych naruto na 360tce od ubi i talesow na ps3 w żadne chińskie bajki nie grałem, wiec cv bylo dosyc swieze stylistycznie :) fabułe przemilcze, bo byłą tak chujowa, że skipowałem xd

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem w trakcie ogrywania code vein i dla mnie to taki mix nier automaty z soulsami. Chińska bajka o wampirach ratujących postapokaliptyczny świat z walką przypominająca slashera z elementami soulsów jak stamina, rolki itd. Całkiem przyjemny tytuł, który zamierzam skończyć. Ale z The surge nie ma szans, jedną z moich ulubionych gier soullike zaraz po bb.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jednak na one s trzeba mieć w sobie dużo entuzjazmu żeby w to grać, 30 fps, mega-chrupnięcia przy kilku samochodach na ekranie jednocześnie czy te masakrycznie długie loadingi zabijają całą zabawę. Przy online wrzuca mnie do poczekalni i czekam aż skończą wyścig, i czekam, i czekam, i po 15 minutach od uruchomienia gry nadal jeszcze nie zagrałem. No jednak nie.

Odnośnik do komentarza

 

22 minuty temu, Ukukuki napisał:

I jest to Metal Slug którego każdy zna

Pamiętam jak na giełdzie we Wrocku, druga połowa lat 90-ych, zobaczyłem płytkę z napisem flamastrem Metal costam. No a że w PSX Extreme hajpowali Metal cos tam to oczywiście zainwestowałem. I tak poznałem serię Metal Slug myśląc że kupuje Metal Gear Solid :dog:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...