Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, balon napisał:

Kurla, odpaliłem dziś tego Dirta 5, ale to dobre, a jak wyglàda:obama:


Mam trochę inne odczucia. Grałem w pierwsze dwie części, które bardzo mi się podobały, a tą póki co jestem trochę zawiedziony.. tzn. gra się całkiem spoko, ale liczyłem, że będzie lepiej wyglądać i w tym momencie mam problem przestawić się na model jazdy Dirta po FH4. Horizon po prostu jest za mocny dla konkurencji 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby Wreckfest dostał boosta do 60 klatek, bo to gra na tyle odmienna od reszty, że mimo słabej grafy daje dużo frajdy. 

 

Natomiast w Dircie nie ma nic czego by nie miała już konkurencja i gra jest po prostu nudna. Żeby tak jeszcze przywalili next genową grafiką, a to szczerze mówiąc wygląda momentami jak na PS3. 

Odnośnik do komentarza

No to dla mnie w przerwie od Gordizona fajne są te zamknięte trasy i event za eventem. Chyba się trochę przejadłem tym milionem aktywności z Horizona. No i czwórka ma deko za dużo tego dodatkowego chłamu (ciuszki, klaksony kaczuszki czy domki do kupna). 
Oddałbym PS5;) za kampanie jak w FH1/2 w oprawie czwórki na XSX.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Michał102 napisał:

No to rzeczywiście mogli sobie darować i nie wiem po cholere toto jest. Kupno domków, odnajdywanie wraków, tabliczek itp jeszcze ujdzie, bo jak się znudzi sciganie i chcemy dla czilałtu pośmigać, to coś się zawsze znajdzie. Ale ubieranie jakiegoś typa w kiecke z cekinami? 

Domki, tabliczki to się zgodzę. Już nawet w Test Drive Ulimited były takie rzeczy. Jednak kaloszki w looku rekina czy pompki cieszynki  to już tak średnio xd

 

 No i włączam na mapie filtrowanie, wywalam zawsze ręcznie  1/3 ikonek, po odpaleniu za kilka znowu mam wsio na mapie. Trochę to denerwuje. 

Odnośnik do komentarza

Dirt 5 bardzo fajny, ale fakt oprawa jest chujowa w porównaniu z godrizonem, co trochę dziwi ze względu na zamknięte trasy.

Ale fakt, że brakowało mi ścigałki na zamkniętych zróżnicowanych trasach sprawia, że bawie się przednio.
Serio więcej wyścigów poproszę w tym stylu, po tymi open worldami już rzygam poza fh bo to szczytowe osiagniecie tego formatu scigania.
Szkoda, że criterion zarżnął burnouta tym miałkim paradise, który się nudzi po godzinie ścigania do tych samych 8 punktow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ja nawet grając na PC na prawie najwyższych ustawieniach również stwierdzam, że Dirt 5 nie wygląda jak gra z 2020 roku chociaż momentami niektóre efekty cząsteczkowe potrafią cieszyć oko. A sama gra jest całkiem przyjemna i pierwszy rozdział kariery ukończyłem z przyjemnością. Mam jednak obawy co będzie dalej bo niestety Codemasters ma tendencję do wrzucania w późniejszej fazie gry zbyt wiele kółek do jednego eventu przez co gra sztucznie się wydłuża. Tak było w Dirt 4 gdzie zamiast 15h kariera trwa 30. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

No mi się graficznie podoba, a Fury i efekty to wg mnie first class. 
 

Co do samej gry, pierwszy rozdział wjechał bardzo gładko (wsio na 3 stemple), oprócz tego „sprintu” na owalnym torze tymi dziwnymi furami wyglądającymi jak melexy. Z 4 razy spróbowałem i odpuściłem narazie. Jak z tym sobie radziliście? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, balon napisał:

No mi się graficznie podoba, a Fury i efekty to wg mnie first class. 
 

Co do samej gry, pierwszy rozdział wjechał bardzo gładko (wsio na 3 stemple), oprócz tego „sprintu” na owalnym torze tymi dziwnymi furami wyglądającymi jak melexy. Z 4 razy spróbowałem i odpuściłem narazie. Jak z tym sobie radziliście? 

 

Very Easy i kontrola trakcji, napisałem to przy okazji premiery, że to chyba najtrudniejszy wyścig jaki jeździłem. 

Odnośnik do komentarza

Nie no umówmy się 100 zł bym za to nie zapłacił, ale w gp można sobie pyknąć od czasu do czasu kilka wyścigów.

To jak ktoś wcześniej pisał, że to może być dobra gra dla januszków wyścigów. Ja się do takich zaliczam (gram tylko Gran Turismo i Forze Horizon) i mi się podoba :)

 

Jedynie to z tą grafą się nie zgadzam. No mi się ona podoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...