Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lpcl napisał:

Nie da się w to grać. Lepiej odpal pesa. 

 

Nie ma w GP, to kupować mi się nie chce, a jak nie przypadnie mi do gustu piłka kopana (kiedyś lubiłem grać), no to tylko strata kasy. 

 

Sorry, jest, źle szukałem, to się teraz nazywa eFootball PES 2021. To jest jakaś pełnoprawna wersja tej gry, jak napisane standard edition?

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość odpalenia Gearsów 3 w GP w wersji PL?

Jako, że ta seria mnie omijała przez lata właśnie ją nadrabiam. 1 i 2 już ukończona no i czas na część 3.

Tylko taka niemiła niespodzianka, że nie ma napisów PL...

 

Czy Doom Eternal w GP to jest tylko multiplayer? Nie da się odpalić kampanii?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, k0zik napisał:

Czy jest możliwość odpalenia Gearsów 3 w GP w wersji PL?

Jako, że ta seria mnie omijała przez lata właśnie ją nadrabiam. 1 i 2 już ukończona no i czas na część 3.

Tylko taka niemiła niespodzianka, że nie ma napisów PL...

 

Czy Doom Eternal w GP to jest tylko multiplayer? Nie da się odpalić kampanii?

W przypadku dooma to kampania jest i to jaka. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Mnie snowrunner nie pochlanął, to chyba dosyć specyficzny typ gry do którego trzeba mieć odpowiedni nastrój i sporo czasu.

Jak do wszystkich gier. Ale bez kitu za snowrunnera powinno się wziąść DEA, bo ta gierka to jakiś narkotyk . Zacząłem grać tydzień temu i mam już ponad 30h oO. Nie wiem kiedy mi piątek spierdolił. 

Odnośnik do komentarza

Ja na razie odpuszczam Snowrunner'a bo gierką potrafi wciągnąć jak narkotyk... 

Mam ją ściągniętą i zainstalowaną ale na razie nie zaczynam bo pamiętam co było na PC to qzwa jak odpalilem na "chwilę" to wycięło mnie na kilka ładnych dni non stop grania. 

Jest momentami trudna i irytująca jak wydaje się że niby droga prosta i bez większych przeszkód się ją przejedzie, a tu gdzieś pod koniec trasy stajemy i lipa... Brak w pobliżu drzew by zaczepić wyciągarkę i zaczynamy od nowa :-)

 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, 20inchDT napisał:

Jak nie grałeś jeszcze w destroy all humans to polecam. Tez takie AA, ale gra znacznie lepsza.

Nie no grałem, dobra pompa tam była z juesej i ogólnie z naszego świata. xd

Ale ten maneater to myślałem, że mocne guano będzie a nie jest źle. Graficzka nawet ok, jest jakiś system rozwoju, misję itd. Kolejna gra, której nigdy bym nie sprawdził gdyby nie gpu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...