Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2021 o 12:34, ASX napisał:

dodałbym jeszcze ich bardzo dobre relacje z EA więc też nie wykluczałbym takiej opcji że ich największa jesiennna premiera (BF 5) wyląduje na premiere w game passie.

 

8 minut temu, ASX napisał:

next genowy Battlefield w game passie  w dniu premiery? to od początku brzmiało zbyt pięknie, aby okazało się prawdą


Widze ze sytuacja za kulisami branzy zmienia sie dynamicznie 

 

  • Haha 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dawno mnie tu nie było w temacie. 

 

Maneater mi siadł. Fajny odstresywacz, gdy w niego gram przypominają mi się produkcje pokroju Postala 2, niepoważne ale na tyle dobre że spokojnie można w to grać. Ma swoje momenty. Dla mnie sztosik. 

 

Snowrunner - nigdy nie brałem kokainy ale jeżeli jest równie uzależniająca to już teraz wiem żeby tego nie próbować. Drugi sztosik. 

 

Just Cause 4 - fajny średniak lecz czegoś mi w nim brak. W dwójce zrobiłem calaka, tej części zapewne nawet nie skończę. 

 

Czekam na te Darkest Dungeon - będę go przechodzić w chmurze na fonie (andek). Uwielbiam takie turówki. No i Flight Simulator. Mam nadzieję, że już w tym miesiącu się dowiemy co z wersją na Series X. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, knotek napisał:

pewnie jestem w mniejszości, ale naprawdę nie czuję głodu nowych gier, dla mnie liczy sie radość z giercowania, a nie metka nówki :D

Eeee tam. Gierki  mają sprawiać przyjemność i wg mnie to jest najważniejsze,  a nie czy to będzie remaster, cross gen czy „next gen”. Jebać to, elo :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ASX napisał:

Grami Bethesdy na przykład, dziwnym trafem twoja zmiana nastawienia do nich, zbiegła się z czasem, kiedy studia które robiły te gry zostały kupione przez Spencera xd

Grami od Bethesdy gardziłem od samego początku (Doom i Dishonored nie są gramk Bethesdy), ale widzę, że stawianie chochołów na forum dalej modne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...