Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szymek napisał:

I fajne? UNTIL dla był wporzo. 

 

MI się nawet podobało. Jak lubisz tego typu klimaty to powinieneś być zadowolony. Ostatnio kupiłem drugą część, bo tą pierwszą to wstawili chyba na zasadzie dema. Niestety gra nie jest zlokalizowana jak Until Dawn. Nawet nie zrobiono napisów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Elitesse napisał:

 

MI się nawet podobało. Jak lubisz tego typu klimaty to powinieneś być zadowolony. Ostatnio kupiłem drugą część, bo tą pierwszą to wstawili chyba na zasadzie dema. Niestety gra nie jest zlokalizowana jak Until Dawn. Nawet nie zrobiono napisów.

Czasami potrzeba takiej gierki. Ostatnio cioram tylko w Halo a tam nie ma miękkiej gry i dobrze mi chyba zrobi taki lajtowy tytuł do Harnasia :)

 

Sry...myslalem ze połączy posty 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Ja polecam sprawdzić gierkę The Forgotten City, bardzo fajna przygoda. 
 

Nie jest długa bo jeden ending zrobiłem w dwa wieczory, taki średnio mnie satysfakcjonujący więc posiedzę jeszcze nad prawdziwym zakończeniem. Dialogów jest sporo ale jak dla mnie ciekawie to jest poprowadzone no i na tym generalnie gra polega żeby się dowiedzieć o co chodzi rozmawiając, chociaż trochę drewnianego strzelania z łuku też będzie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Forgotten gdybym kupił to trochę mało gry jak za taką kasę, ale w GP idealne. A sama gra fabularnie to mistrzostwo świata. Dawno nie miałem takiej zajawki z odkrywania prawdy, ktora jest na prawdę ciekawa. Ja zrobiłem kanoniczne zakończenie, ale też chce inne sprawdzic. Tym bardziej, że można to w bardzo prosty sposób zrobić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sedrak napisał:

Forgotten gdybym kupił to trochę mało gry jak za taką kasę, ale w GP idealne.

 

No ja bym nie kupił bo pewnie nawet nie usłyszałbym o tym tytule gdyby nie GP i to jest właśnie najlepsze, nie pierwsza gra która sprawdzam dzięki :xboss:i okazuje się że się że super się bawię. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2021 o 22:33, Sedrak napisał:

Ja zrobiłem kanoniczne zakończenie, ale też chce inne sprawdzic.

 

Zrobiłem i fajne, bardzo miły akcent z tym muzeum i tym kogo się tam spotyka.

 

Najpierw zrobiłem 2 i wczoraj jeszcze z ciekawości 3 to już różnica jest minimalna, inny tekst po powrocie od S.

Odnośnik do komentarza
On 12/4/2021 at 2:26 PM, ProstyHeker said:

Chmurka działa spoko, choć zauważyłem, że pod weekend nieco bardziej mi krzaczy obraz niż w środku tygodnia. Taki Dirt 5 był już niegrywalny, bo co chwilę przez obraz przechodził taki pas od góry do dołu. Wolniejsze tytuły na luzie.

 

 

Pół dnia grałem w Yakuza 7 i chwilę w Horizon 5 - wszystko cacy :xboss:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...