Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co to niby sugeruje xd? Gra 1 raz obtaniona a wyszla chyba w kwietniu i 180zl to nie jest jakas super promka.

@Paolo de Vesirprziecież są mass effecty w gamepassie? Fakt, że niezremasterowane, ale są wszystkie 3 z x360.

BTW jacy wydawcy do tej pory jeszcze nic nie dali do gamepassa? Activision kiedykolwiek coś wrzuciło?

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Ten zremasterowany ME jest w polskiej wersji? Z tego co widzę, to 2 część nawet miała polski dubbing. Tak samo jest w tym wydaniu czy tylko napisy?

 

2 godziny temu, 20inchDT napisał:

Activision nie wrzuca, bo wiara na to nie pozwala. Ubiaoft tez baaaardzo rzadko, a jak już to multiki.

 

Jakoś rok temu pojawiały się plotki, wróżenie z fusów, że w tym roku Ubi udostępni swój abonament w GP na podobnej zasadzie jak zrobiło to teraz EA. Pozamiataliby tym konkurencję ale na taki ruch nie stać chyba nawet M$. W sensie, że koszt dołączenia do usługi przewyższałby potencjalne korzyści ze sprzedaży GP.

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj na moim Xboxie One X The Medium w chmurze. Poza tym, że na razie gra jest nudna, wstęp ciągnął się okropnie to działanie tej chmury w ten sposób IMO tiptop. Generalnie wydaje mi się, że HDR nie działa, a jakość streamu bez zarzutu. Może zdarzaly się jakieś ząbki /Artefakty ale nie skupiałem się by tego szukać. Płynność grania bez zarzutu...

Czemu mi to tak na telefonie nie działa? :(

Odnośnik do komentarza

Jak na dobre wejdzie 5G, to powinno tak działać albo nawet lepiej. Ja w ramach ciekawostki odpaliłem Forze 4 i ku mojemu zdziwieniu gra działała płynnie. Raz tylko na początku był jakiś większy drop ale tak poza tym to działała bez problemu. Nie było to na pewno 4K ale działało płynnie. Przyszłość giercowania nadchodzi wielkimi krokami. Muszę sprawdzić jak internet poradzi sobie z jakimś multi fpsem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dante napisał:

Gruz dają, a człowiek liczył że jakąś z ostatnich perełek ze wstecznej dorzucą zamiast tego.

 

Nie pamiętam ostatniej wrzutki która nie była gównem. Trzymają GwG przy życiu, bo to integralna część Golda i jakieś usprawiedliwienie płacenia za online. #truizmy

Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Nie pamiętam ostatniej wrzutki która nie była gównem. Trzymają GwG przy życiu, bo to integralna część Golda i jakieś usprawiedliwienie płacenia za online. #truizmy

Dobra wrzutka była z Resident Evil remake i kilkoma innymi dobrymi grami, ale miało to usprawiedliwić chęć podwyższenia ceny usługi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...