Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Czoperrr napisał:

Dobra wrzutka była z Resident Evil remake i kilkoma innymi dobrymi grami, ale miało to usprawiedliwić chęć podwyższenia ceny usługi.

 

Myślałem, że De Dałno mi się wrzucił i zapomniałem dodać gry do biblioteki, ale jest. :obama: No tak, to rzeczywiście quality content i takie złoto/perełki zdecydowanie poprawiają niesmak po miesiącach ścierwa.  

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, devilbot napisał:

Tego nawet ASX nie wybroni

Nawet nie będę próbował :kaz:

 

GwG to od lat śmieciara i każdy kolejny miesiąc udowadnia nam że może byc jeszcze gorzej.

Wygląda to tak jakby Spencer i spółka w ogóle nie byli zainteresowani rozwojem tej usługi i wrzucali tam byle co, aby było. A jeśli oni mają takie podejście to ja jako klient jako też ją olewam.

 

Odnośnik do komentarza

Też odpaliłem zachęcony pozytywnymi opiniami, a potem okazało się, że to kolejne ślimacze soulsy. No dam jeszcze szansę na PS5, bo 60 klatek sprawia, że idzie się przemęczyć przez gatunek, ale no tak tego no.

Odnośnik do komentarza

Gra jest po prostu amatorsko niedopracowana. Hitboxy wariują totalnie, zasięg ataków to też czasem loteria - i mi i wrogom zdarza się walnąć patrząc po animacji w powietrze, a druga strona rejestruje hita. Chamski klon soulsów byłby nawet spoko jakby miał tak przyjemny system walki jak gry from, ale niestety poza Nioh(sztos totalny) i od biedy może Code Vein każdy się wywala na cyce w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

Ja to niestety kupiłem (bez dlc) i tak jak piszą wyżej gra strasznie marna. Podstawka ogółem krótka, monotonna i mało contentu. Lore to bełkot. Mechanika skorupy pozwala tak cheesować grę, że żaden boss nie był straszny. Na plus mini dlc z zespołem Rotten Christ. LOTF czy The Surge o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...