Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2021 o 08:06, Czoperrr napisał:

Pół dnia grałem w Yakuza 7 i chwilę w Horizon 5 - wszystko cacy :xboss:

Podbijam, bo jestem debilem. Jakiś czas temu włączyłem QoS w routerze. W sumie nie wiem po co, tak na próbę, czy będzie lepiej. No i na łączu 300 Mbps ustawiłem max 350... uploadu i 100 downloadu. Zauważyłem, że coś jest nie tak, gdy ściąganie na konsoli było non stop w okolicach setki.

 

Przestawiłem download na 300+ i śmiga elegancko. A ja im jeszcze po grze w chmurze wystawiałem smutną mordkę, że obraz słabo wygląda. Przepraszam pan Spencer, xCloud jest cudowne :reggie:

Edytowane przez ProstyHeker
Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, ProstyHeker said:

Podbijam, bo jestem debilem. Jakiś czas temu włączyłem QoS w routerze. W sumie nie wiem po co, tak na próbę, czy będzie lepiej. No i na łączu 300 Mbps ustawiłem max 350... uploadu i 100 downloadu. Zauważyłem, że coś jest nie tak, gdy ściąganie na konsoli było non stop w okolicach setki.

 

Przestawiłem download na 300+ i śmiga elegancko. A ja im jeszcze po grze w chmurze wystawiałem smutną mordkę, że obraz słabo wygląda. Przepraszam pan Spencer, xCloud jest cudowne :reggie:

 

Gralem na łaczu 50 MB i 5GHZ - śmigało elegancko, więc nie trzeba super szybkiego łącza. 5GHZ jest koniecznością, przy 2.4GHZ od razu się wiesza obraz.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
6 hours ago, ProstyHeker said:

Tylko ja mam konsolę podpiętą po kablu @Czoperrr. Może to kwestia routera, mam Archera C6 i nie jestem z niego zadowolony, czasem działa niestabilnie. No nic, ważne, że na pełnej prędkości łącza działa dobrze :)

To mówimy o czymś innym, ja piszę o xCloud na telefonie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...