Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak działa to słynne smart delivery?

 

Porzuciłem gierke na XsX jakiś czas temu. Teraz chciałem do niej wrócić na PC równiez w ramach GP. Nie ma jednak w tej grze sejwów z grania na XsX. Z kolei jak odpalę gierke w chmurze to normalnie odpala od momentu który kiedyś zapisałem. Wole grać z instlaki bo 60 fps wyciągne a chmura to 30fps. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2021 o 20:41, PIOTR8642 napisał:

Dopiero co sie skończyła jedna promocja na GPUltimate a tu kolejna. Kupić GP na 3msc na PC za 4zł, potem miesiac GPultimate za kolejne 4zł, zlutować i mamy 4msc GPUltimate za 8zł. Spencer ty wariacie :banderas:

U mnie jest kafelek w sklepie z GPu za 4złote ale nie mogę kupić Spencer co kufa robisz?

Odnośnik do komentarza

Serious Sam 4
Tematu chyba nie ma, ale może ktoś tutaj odpalał tego crapa i wie, czy można tę cholerną zimę wyłączyć?
Bo ubrałem choineczkę na samym początku, co spowodowało odpalenie świątecznych klimatów i teraz od tego Jingle Bells można zwariować :whyyy:
EDIT: OK, walić to - przeszedłem pierwszy etap to się zima skończyła.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

Tematu chyba nie ma, ale może ktoś tutaj odpalał tego crapa i wie, czy można tę cholerną zimę wyłączyć?
Bo ubrałem choineczkę na samym początku, co spowodowało odpalenie świątecznych klimatów i teraz od tego Jingle Bells można zwariować :whyyy:
EDIT: OK, walić to - przeszedłem pierwszy etap to się zima skończyła.

Całkiem przyjemny ten crap na takie 15 minutowe sesje:)

Odnośnik do komentarza

Zaczynamy nowy rok i znamy już kilkadziesiąt gier, które trafia do usługi, ale wiadomo, że to dopiero początek. Na co byście przeznaczyli gamepassowe miliony gdybyście odpowiadali za dostarczanie contentu? Ja chciałbym lub myślę, że mogą trafić:

1) Gotham knights/Suicide squad - Do GP trafia sporo gier z co-op, a te gry posiadają taki opcjonalny tryb. Myślę, że takie duże ip by przyciągnęły ludzi do gp, ale problemem może być cena jaką może zażądać wydawca (albo w ogóle nie będą chcieli)

2) Warhammer Space Marine 2 - znana marka, a kilka gier z tego ip jest/będzie w gp. Gra AA, więc i niższa suma do zapłacenia wydawcy. Sporo gier Focus Entertainment było/jest w gp. Na ten rok np. Plague tale 2 jest zapowiedziane.

3) Evil West - ten sam wydawca co wyżej. Gra będzie miała co-op.

4) Saints Row - gra otrzymała negatywny odzew od graczy. Może jak będzie mało pre-orderów to się zdecydują wziąć kasę od MS.

5) Guardians of the galaxy - finansowa wtopa, a square lubi dawać takie rzeczy do gp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...