Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

No zdecydowanie bym wolał DMC, niż Gone Home. Beznadziejna gra, historia o której po 10 minutach nie chce się słuchać, o Turing Test się nie wypowiem, bo nic nie słyszałem, Rayman przegrany milion razy przez większość szanujących się graczy...

 

PS. Jeżeli w GP jest teraz DMC to może za jakiś czas wylecieć z oferty?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Często przy okazji zakupów cyfrowych piszecie tutaj o zmianie regionu celem zakupienia danego tytułu taniej. Tak się składa, że ja jestem żywo zainteresowany zakupem Mafii III w wersji Deluxe, która obecnie w polskim regionie jest w promocji i kosztuje 161 złotych i 39 groszy. Pytanie tylko czy i w jaki sposób mogę zmienić region i kupić to taniej? Co z płatnością w takim przypadku? Mam kartę kredytową ale nie jest to chyba karta walutowa, posiadam konto na PayPal. Bardzo proszę o pomoc - muszę się spieszyć bo to oferta w bieżącym DWG.
 

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Wziąłem sobie darmowego triala game pass na 14 dni i nie anulowałem subskrypcji. Kilkanaście dni temu przyszedł sms, że jakaś płatność kartą się nie powiodła, bo zwykle ustawiam limity na 0zł żeby mnie nikt nie wy(pipi)ał, a dzisiaj wchodzę na stronkę Microsoftu i mi piszą, że zalegam im 23,58zł. Wtf, jakim kurwa prawem? I co teraz ta sumka będzie rosnąć aż im zapłacę czy jak?

Odnośnik do komentarza

Trzeba było anulować automatyczne przedłużanie, spodziewałeś, że jak na karcie jest pusto to za darmo będziesz grał? 

Tak, sumka będzie się kumulowała z każdym miesiącem subskrypcji, więc a) anuluj, b) zapłać.

 

Nie wiem jak to nazwać, ale to już nawet nie cebula.

Odnośnik do komentarza

Warto dopłacić do tego G2A shield - 12 zł?

Nie warto w ogóle kupować na G2A. I nie mówię tu o cenach a o legalności tego k,urwidołka, no chyba, że odpowiada Ci kupowanie kradzionych kluczy po niskich cenach.

Wziąłem sobie darmowego triala game pass na 14 dni i nie anulowałem subskrypcji. Kilkanaście dni temu przyszedł sms, że jakaś płatność kartą się nie powiodła, bo zwykle ustawiam limity na 0zł żeby mnie nikt nie wy(pipi)ał, a dzisiaj wchodzę na stronkę Microsoftu i mi piszą, że zalegam im 23,58zł. Wtf, jakim (pipi)a prawem? I co teraz ta sumka będzie rosnąć aż im zapłacę czy jak?

Przede wszystkim anuluj subskrypcję a następnie napisz do supportu na chacie. To jest Microsoft nie Sony, z nimi da się skontaktować i dogadać (na dodatek w bardzo miły sposób). Jeśli nie grałeś w tym czasie to najpewniej zrozumieją, anulują zaległość i będzie po problemie. Jak grałeś no to cóż, powinieneś zapłacić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba było anulować automatyczne przedłużanie, spodziewałeś, że jak na karcie jest pusto to za darmo będziesz grał? 

Tak, sumka będzie się kumulowała z każdym miesiącem subskrypcji, więc a) anuluj, b) zapłać.

 

Nie wiem jak to nazwać, ale to już nawet nie cebula.

 

znaczy, wiesz, Sony i M$ przyzwyczaiły nas, że jak sie skończy gold/plus/ea acess i inne tego typu rzeczy, to sub się po prostu anuluje. stąd zapewne zdziwienie i irytacja Yakubu i w sumie mu się nie dziwię.

 

I masz rację, to już nawet nie cebula, a zwykły bulwers ;p 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...