Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Andreal napisał:

Tak, promo do końca lipca. Promocja super,  ale mocno zastanawiam się nad kupnem, bo w zasadzie to, co mnie interesowało już przeszedłem, a brać żeby mieć, to tak trochę nie bardzo.

 

 

 

Biorąc w ostatni dzień akurat załapiesz się na prawie miesiąc Horizon 4 ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mają aktywnego game passa w tej chwili mogę go anulować i wziąc tą promkę, czy jestem w grupie "uprzywilejowanej", której promocja nie obejmie?

 

Z tego co widzę musi subksrypcja wygasnąć, żeby dostać promocję, moja kończy się 1 sierpnia, cała wyprzedaż ma trwać do 31, czyli się nie załapie...

Edytowane przez Bartg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bartg napisał:

A mają aktywnego game passa w tej chwili mogę go anulować i wziąc tą promkę, czy jestem w grupie "uprzywilejowanej", której promocja nie obejmie?

 

Z tego co widzę musi subksrypcja wygasnąć, żeby dostać promocję, moja kończy się 1 sierpnia, cała wyprzedaż ma trwać do 31, czyli się nie załapie...

Kup tego game passa na innym/nowym koncie i po problemie.Po aktywacji możesz pobierać i grać na wszystkich kontach na konsoli.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rayos napisał:

tylko, że teraz widzę, że jest language pack tylko do GOTY edition. Będzie on działał normalnie z podstawką + 2 dlc kupione osobno? 

Hmm, zabiłeś mi ćwieka - miałem płytową GOTY i działało, jak z podstawką? To już nie wiem :(

1 minutę temu, Andreal napisał:

Jak by nie patrzeć, miesiąc to ciut mało dla mnie na zabawę :)

Chodziło mi o "tylko online", miesiąc z FH4 w singlu wystarczy, żeby podjąć jedyną słuszną decyzję o kupnie gry na własność.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pacquiao napisał:

Promocje takie, że jak na PPE przeglądałem, to myślałem, że podali tylko podstawowe ceny XD

 

Sony z promocjami robi lepiej, ale i tak 2-3 gry wpadną w tym na bank everspace, a miałem nic już nie brać

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Banny napisał:

Ponoć ten 3 miesięczny GP działa też dla kont, które nie mają aktywnego GP a już miały kiedyś subskrypcję (innymi słowy, jeśli miałem juz promo za 1 zł wgrane, to teraz też będę mógł)

Ktoś potwierdzi? :)

 

 

Tak, ludzie którym wygasł game pass z jakiegoś powodu też mogą korzystać, jedyne ograniczenie to aktywny game pass w momencie promocji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Promocje (nie trial), czy to na Gold czy GP zawsze były dostępne dla wszystkich bez aktywnego konta, mam konto aktywne do 8.08, więc i tak nie skorzystam, chyba że pod koniec promocji anuluję. Sprawdziłem i się nie da :(

 

W sumie to i dobrze, korcić nie będzie, a skończę co jest do skończenia :)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...