Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, którzy już pykają, gracie w wersję podstawową tak ? Banowanie za odpalenie gry wcześniej niż we wtorek to mit ? ;) Bo właśnie jadę po swój egzemplarz i coś średnio mi się widzi, żebym czekał do wtorku z odpaleniem :P

Większość swoich gier kupuję ok 4 dni przed premierą, nigdy z tego tytułu nie miałem problemu. Jedyne niedogodności to brak wskazówek w takim Dark Souls III, bądź przed synchronizacją z serwerem nie wyskakiwały dzbany w takim MGS V, a w Deus Eks łatek nie zassało. Godrizon III mam od wczoraj i żadnych problemów nie widzę (nawet aktualizację pobrało). :dunno:

 

Nieprzyjemności to mogłyby mieć takie tuzy jak IGN, eurogamer, ewentualnie Gmeru, bądź jakiś jutuber, gdyby materiały (zdjęcia, filmiki) zaczęły wyciekać przed określona datą.

Kupujesz grę z legalnego źródła, nie masz obowiązku wiedzieć kiedy jest premiera (gdyby jakiś smutny jegomość faktycznie się doczepił). A dodatkowo przy instalacji nie wyskakiwał komunikat tytułu "nie graj bo będzie banik".

Włączaj śmiało grę i baw się bezstresowo jak reszta.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kariera to zbieranie fanów i granie po swojemu, gra już nie wymusza na nas grania konkretną klasą aut w mistrzostwach, przynajmniej na razie. Żadnych restrykcji jeszcze nie doświadczyłem, czyli zapowiada się, że grę można ukończyć jednym ulubionym wozem, nie licząc oczywiście wyścigów pokazowych jak ten z helikopterem w demku czy listy życzeń.

Odnośnik do komentarza

(pipi) tam z wrażeniami, najważniejsze że sklep dał radę z przesyła, myślałem że już będę musiał iść do innego sklepu, a tu taka niespodzianka. Niespodziewane zaskoczenie z wysyłką, jestem bardzo zadowolony z całego tego zdarzenia związanego z dostarczeniem gry. Póki co nawet gry nie włączam ponieważ, nadal jestem w szoku jak szybko sklep wysłał grę. Już miałem telefonowac, czekać w oknie, brać l4, a tu taka niespodzianka. Proszę bardzo o utworzenie działu, na temat wyczekiwania na kuriera, na wypowiadania się ile czekacie na swoje gry, czy na tą okazję bierzecie l4, zostawiacie żony itp. Taki dział jest potrzeby, ponieważ człowiek może z forumkiem, razem przeżywać dostarczenie paczki oraz wymienić się poglądami na temat sklepu co wysyła gry. Kto wie, może ktoś się kiedyś z kimś spotka w oknie z czekając na grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...