Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

no przeciez gadal, ze ci co poznali kim on jest konczyli marnie w sensie umierali wiec niby dlatego nie byloby wpisu w glosariuszu - przynajmniej tak bym rozumial ten ewentualny easter egg

 

Przeciez Geralt go poznal, dodatkowo w mojej grze...

 

 

zaoral go jak pole ziemniakow. I oczywiscie z tego wzgledu musi sie znajdowac w Glosariuszu, jego brak to zwykly glitch, nic wiecej.

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Zrobiłem 6 arcymistrzowskich części setu kota i nie wpadło osiągnięcie. wtf 

 

Kusza raczej się nie liczy bo nie ma arcymistrzowskiej tylko zwykła. Co to za (pipi). :/

 

Dopiero po zdjęciu całego seta i założeniu ponownie wpadło. :reggie: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

takie dwa pytania

 

 

 

- do zdobycia miecza od pustelnika brakuje mi tylko jednej noty [mądrość], pytanie czy da się to pominąć/zawalić czy raczej tego nie przegapię? Nie chciałbym stracić tej kosy. ;/

 

- cały czas tłukłem wątki poboczne i dopiero teraz odblokowałem rozwijanie mutacji i trochę się zdziwiłem że wymaga to też punktów doświadczenia.

Jak wypiję eliksir oczyszczenia to punkty wydane na rozwój mutacji także wrócą do puli?

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

takie dwa pytania

 

 

 

- do zdobycia miecza od pustelnika brakuje mi tylko jednej noty [mądrość], pytanie czy da się to pominąć/zawalić czy raczej tego nie przegapię? Nie chciałbym stracić tej kosy. ;/

 

- cały czas tłukłem wątki poboczne i dopiero teraz odblokowałem rozwijanie mutacji i trochę się zdziwiłem że wymaga to też punktów doświadczenia.

Jak wypiję eliksir oczyszczenia to punkty wydane na rozwój mutacji także wrócą do puli?

 

 

 

 

 

 

 

 

madrosc wpadla mi chyba za turniej gwinta

 

od zwrotu punktow mutacji jest inny eliksir, ale mutageny przepadaja

 

Odnośnik do komentarza

Dodatek skonczony, co za absolutny majstertszyk :banderas:

 

Teraz pora wczytac sejwa sprzed "wydarzen krytycznych" i pora pojsc inna droga, bo zakonczenie ktore dostalem bylo obrzydliwie

 

 

szczesliwe, dla kazdego praktycznie

 

 

Ciekaw jestem jak wypadnie drugie.

 

Bardzo fajne sa tez 2 motywy zaraz po fabule w dodatku, ale nie bede psul niespodzianki, :) CDPR godnie zegna nas Geraltem, troche mi smutno w sumie...

 

ide sie nayebac i grac dalej... :frog:

Odnośnik do komentarza

sign build, z jakim obecnie latam (no moze nie do konca sign, ale alchemia w wiesławie jest zbyt istotna, zeby ją zupełnie pominąć ;) )

 

Menu_g_wne_2.jpg

 

 

rynsztunek - full arcymistrzowski gryfa, zbroja zaklęta w eksplozje, mieczie w spokój, nogi buty i ręce z wiekszymi glifami igni

odwary: echidna, troll, starozytny leszy

mikstury; las mariborski, filtr petriego, puszczyk

 

tutaj wrzucam dwa filmiki

 

filmik z bruxą

 

 

 

 

 

zabawa z szarlejem, pokazane jak na niego rozne znaki dzialają i na czym polega zaleta najlepszego odwaru w grze, czyli echidny ;)

 

 

 

 

oczywyscie poziom trudnosci jedynie słuszny w grze, a i tak za latwy :/

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Czy może się zdarzyć że jakieś schematy zbroi lub alchemi mogą być randomowo rozsiane na mapie? Czy zawsze będzie to znak zapytania, lub jakiś quest lub zakup u kupca, platerza itp? Chodzi mi o dodatek jak i podstawke.

Chodzi i to żeby na pałe nie przeszukiwać całej mapy, z nadzieja ze będzie gdzieś np pod wodą ukryty schemat.

 

P. S Endrju, jak możesz, odpowiedź mi na moje pytanie w dziale Wiedzmin 3, bo nie wiem jak sobie rozgrywkę ułożyć :-)

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...