Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem gdzies w polowie i o ile 2 dodatek jest jak dla mnie jest znacznie lepszy od 1, tak sam Wiedzmin po tylu godzinach sie troche przejadl. Wielki plus za odnowiony w koncu sensownie wygladajacy panel ekwipunku (szkoda ze nadal sie przycina), nowe pomyslu na juz znane questy, a takze ciekawie zaprojektowana lokacje, przy ktorych niestety doznania psuja problemy techniczne, glitche, Płotka, czy popup, ktory bije po oczach od pierwszych minut.

Nowy obszar jest ogromny, questow jest od zatrzesienia, ale mam wrazenie, ze juz wszytsko w Wiedzminie widzialem, niektore w ogole mnie nie zaciekawily i pomimo wplecionego humoru i paru smaczkow konczylem je na sile.

W skrocie - mnostwo nowej zawartosci, dobry glowny watek fabularny, ale mimo tego troche lepiej wyobrazalem sobie zakonczenie przygody z Geraltem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem quest z

 

 

Ubiciem srebrnego bazyliszka i mam pytanie. Są dwie opcje ubić lub ocalić. Ja ubiłem i jest spoko kosa do wyrwania. Co się stanie jak wybiorę opcje ocalenia?

 

 

Zaliczy Ci cnotę współczucia, potrzebną do zadania Ścieżki Przeznaczenia i dostaniesz ekwiwalent hajsu za zadanie od hrabiego.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zrobiłem quest z

 

 

Ubiciem srebrnego bazyliszka i mam pytanie. Są dwie opcje ubić lub ocalić. Ja ubiłem i jest spoko kosa do wyrwania. Co się stanie jak wybiorę opcje ocalenia?

 

 

Zaliczy Ci cnotę współczucia, potrzebną do zadania Ścieżki Przeznaczenia i dostaniesz ekwiwalent hajsu za zadanie od hrabiego.

 

 

akurat tamten quest już dawno zaliczony więc jest spoko a kosa ma dobre staty wiec się bardzo przyda

Odnośnik do komentarza

wczoraj znowu w koncu na chwile odpalilem witchera i znowu się wciągnąłem :banderas: a to gwint, a to goty (choć krótki) quest w banku i nareszcie Corvo Bianco z Barnabą-Basilem Faulty (smiechlem mocno pod nosem, bo genialny easter egg (uwielbiam "Hotel Zacisze" <3 ) :D)  gdzie zaszalałem i od razu wydałem 7k golda na renowacje <3 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś zauważył ale gdy chce sie uparcie wyjsć poza mapę to Fronczewski sie odzywa ze przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużyne xD matko jedyna ale złapałem zonka

Dostałem potężnej erekcji gdy tylko usłyszałem ten głos niczym tysiąc aniołów. Ale tego już w podstawce czasem nie było? 

 

Jedynym minusem podstawki, że Pan Piotr Fronczewski nie był obsadzony w roli cesarza, ale wtedy moje serce mogłoby tego nie wytrzymać :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja już jestem w zasadzie na końcu fabuły KiW i ogólnie dodatek oceniam jako wspaniały, ale podstawki i motywów "baronowych" chyba nic nie przebije. Do tego bardziej pasowały mi do wieśka cięższe i mroczniejsze klimaty niż te baśniowe.

Mroczne i brudne klimaty lepiej pasują do wiedzmina ale kraina Tusą to cudna odskocznia

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ja nie uznaję tego za wadę czy coś w ten deseń.

Dla mnie też jest to fajna odskocznia, ale suma sumarum lepiej będę wspominał hasanie po Velen i Skellige :)

 

Fajnie kiedyś będzie ponownie zasiąść przed tym genialnym tytułem i po kolei przejść wszystko za jednym zamachem.

Jeśli chodzi o podstawkę i SzK, to będzie moje trzecie przejście :P

Od czasu MGSa na PSX chyba nie było gry, która by mnie tak oczarowała swą genialnością :)

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...