Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zadanie "O czym szepczą grzyby" to jest istny majstersztyk, rozmowa z Płotką, lepszego pobocznego questa Redzi już wymyślić nie mogli :D Przebiło to nawet quest w banku u Cianfannellich

 

 

Dużo jest porozrzucany pobocznych questów w Toussaint? 

Na razie naliczyłem chyba 4 - z malarzem, cianfannelli, fryzjerem i o czym szepczą grzyby.

 

Odnośnik do komentarza

 

Zadanie "O czym szepczą grzyby" to jest istny majstersztyk, rozmowa z Płotką, lepszego pobocznego questa Redzi już wymyślić nie mogli :D Przebiło to nawet quest w banku u Cianfannellich

 

 

Dużo jest porozrzucany pobocznych questów w Toussaint? 

Na razie naliczyłem chyba 4 - z malarzem, cianfannelli, fryzjerem i o czym szepczą grzyby.

 

Dużo więcej.  Z dużych to na pewno 

 

 

turniej, ratowanie winnic i safari

. Ale jest też sporo mniejszych. Najlepiej podbijaj do tablic - znajdziesz większość.

 

Corvo Bianco :banderas: ależ mi teraz smutno że sprzedałem jeden z obrazów z Serc (ten kupowany na aukcji) - kto wtedy wiedział, że będę go mógł sobie powiesić nad łóżkiem. A tak to chyba jedno puste miejsce zostanie :/

Odnośnik do komentarza

tak sobie, delikatnie mówiąc, zaspoilerowałem zakończenia i mam pytanie:

 

 

 

wychodzi na to że najlepiej zrobić zapis przed krytycznym momentem i obadać dwie ścieżki:

 

spotkać się z ukrytym itd. po czym wczytać i obadać krainę bajek, dobrze rozumuję?

 

 

Jak zależy Ci na trofkach za oba zakończenia to tak.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

Skończyłem.

 

 

Przeruchana i uratowana Seyanna dzięki wstążce, a i tak dwie siostry zginęły, bo nie zasugerowałem, żeby czarna wybaczyła rudej :reggie: Także insta load i zmiana jednej linijki dialogu i od razu lepiej, obydwie żyją.

 

 

Nawiązań do książek jest chyba nawet więcej niż w podstawce, beka beką z tej "maturki" z Wiedźmaka, ale naprawdę ludzie nie wiedzą ile tracą bez przeczytania sagi, percepcja niektórych scen jest kolosalnie inna jak ma się lekturę za sobą. Epilog chyba jest najlepszym przykładem, bardzo sentymentalny, pieczetujący całą tę więź z Geraltem i całą plejada postaci z nim związanych. Znakomity dodatek kończący przygodę Białego Wilka. Dzięki Panie Andrzeju, dzięki CDP i dzięki przede wszystkim Geralt, bywaj.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Po zrobieniu zadania, przed którym gra mówi o punkcie krytycznym w fabule- potem jest scenka spotkania na dworze i potem w ''Bołkler'' masz dwie opcje do wyboru, a wcześniej dialog, w którym wybór drogi rozwiązania zadania nie zamyka możliwości wyboru drugiej opcji- tam powinno się zapisać.

 

A przy wyborze opcji ze Syanną- zrobić przed rozmową z Dziewczynką z Towarem, najlepiej po wyczyszczeniu wszystkiego w lokacji.

 

+ Z tego co słyszałem końcowy dialog sióstr może się zmienić, więc po wszystkim, idąc po nagrodę, przed tym odbyć opcjonalną rozmowę ze Syanną i przed nią zapisać

 

 

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

mnie to w sumie nie interesuje juz, ale daj to w 

 

bo ktos przeczyta i sie pobeczy 

Specjalnie waliłem ogólnikami, ale jak uważasz. Choć na moje nie ma tam za wiele info dla tych, którzy jeszcze tam nie doszli.

 

Swoją drogą, co się stało z

 

Cintryjczykiem? Było, że Oriana go wyrzuciła, choć może i zabiła, ale jego wątek w mej opinii się dziwnie zamknął, bez ciała itp.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...