Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Voytec napisał:

W Media Expert jest odbiór z paczkomatu minutę po północy? Ja kupiłem w ME ale musiałem to przegapić :D Byłoby spoko, żeby zostawić na noc ściąganie patcha, żeby 10.12 na spokojnie zacząć grać :) 

Kupiles w ME? Modl sie zeby w ogole dostac gre a nie "minute po polnocy" xD

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Voytec napisał:

Dlaczego? W ME nigdy nie miałem problemu z zakupami, wszystko zawsze dochodziło bez zarzutu.

Bo ostatnio maja burdel u siebie. Na swoje zamowienie czekam ponad miesiac, kontaktu brak. Opinie na ceno czy opineo to tez kopalnia beki. Typ napisal, ze zamawial suszarke do ubran a wyslali mu... piekarnik. Spoko, jak masz z nimi ok doswiadczenia to pewnie liczysz, ze tak bedzie i oby bylo. Ja mam zle i bede polecal na nich uwazac.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Boomcio napisał:

Ja chyba wezmę z ME z odbiorem z paczkomatu minutę po północy. 

Popołudnie się prześpi, a później jazda bez skręcania kierownicą.

Bez korva najmniejszych szans choćby sam Pan Jezus je dostarczał. Jest okres przedświąteczny i paczkomaty zayebane na full gdzie kierowcy impostu koczują w furach z pełnymi koszami 1,2mx1,8m paczek. Taki chuj A nie gierke z paczkomatu odbirzecie o północy xD

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Bez korva najmniejszych szans choćby sam Pan Jezus je dostarczał. Jest okres przedświąteczny i paczkomaty zayebane na full gdzie kierowcy impostu koczują w furach z pełnymi koszami 1,2mx1,8m paczek. Taki chuj A nie gierke z paczkomatu odbirzecie o północy xD

Te paczki wrzucają kilka dni wcześniej więc obstawiam ze obędzie się bez większych problemów. Chociaż fakt ze przed świetami paczkomaty to jest dramat.

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

I've been purely upgrading the stealth tree (they have two separate perks called Crouching Tiger and Hidden Dragon lmao), and it's been pretty standard RPGish. The perks and upgrades definitely make the game feel more fluid and you def see a return on investment.

 

The story so far is definitely not something I've expected. It's really taking some nice turns.

The pacing is killing me though. At least in the sequence I'm playing, I've spent more time looking around than doing anything.


(Driving)

It's good the and the sound design of the cars is great. Controls on Xbox need to be reworked.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...