Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, devilbot napisał:

Nie mam hajpu na tę grę. Czy moglibyście mi pomóc niewiem napisać coś, spowodować że zacznę się jarać? Proszę o pomoc. Nie chciałbym kupować cyberpunka tylko z obowiązku gracza.

Hypowanie się giereczkami ogólnie jest .......ekhmmm ...dla mnie niezrozumiałe.
Tutaj raczej bardziej jestem ciekaw jak ta gra wypadnie po całym nakręceniu tego hajpu,ogromnego marketingu itp.
Czy tez wszystkie obietnice będą spełnione, klimat siedzi mi bardziej niż wiedźmin wiec tym bardziej im kibicuje ale zagram dopiero 

jak opadnie cały dym po premierze a i nawet później bo chyba na  nowej generacji(z patchem)
 

Odnośnik do komentarza

Jakie zgredy powyżej :reggie: Jeszcze mamy napisać czym się jaramy to może oni też załapią hype. Panowie jak Was ta gra nie jara to nasze wywody nic tu nie zmienią.

 

No ale spróbujmy, ja się jaram tym, że gra jest w moim ulubionym,

cyberpunkowym settingu, jest rasowym rpgiem, który momentami przypomina najlepsze gry Bethsedy,

Obsidianu czy Bioware, ale przede wszystkim przypomina mi mojego kochanego Deus Ex’a, tylko że w otwartym świecie.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Jakie zgredy powyżej :reggie: Jeszcze mamy napisać czym się jaramy to może oni też załapią hype. Panowie jak Was ta gra nie jara to nasze wywody nic tu nie zmienią.

 

No ale spróbujmy, ja się jaram tym, że gra jest w moim ulubionym,

cyberpunkowym settingu, jest rasowym rpgiem, który momentami przypomina najlepsze gry Bethsedy,

Obsidianu czy Bioware, ale przede wszystkim przypomina mi mojego kochanego Deus Ex’a, tylko że w otwartym świecie.

Nie no luz.
Rasowy rpg to raczej za dużo powiedziane imo,ale ok..powiedz mi bom ciekawy co w cyberpunku przypomina ci najlepsze gierki obsidianu albo bioware?bo bethesde jeszcze rozumiem 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jakie zgredy powyżej :reggie: Jeszcze mamy napisać czym się jaramy to może oni też załapią hype. Panowie jak Was ta gra nie jara to nasze wywody nic tu nie zmienią.

Jarasz się jakąś grą? Dziwny człowiek, przecież tak nie wolno :);) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

Jarasz się jakąś grą? Dziwny człowiek, przecież tak nie wolno :);) 

O lol czuje to lekką podbitkę w moją stronę.
To ze ja nie mam takiego podejścia do jaranka się grami nie znaczy  że piętnuję innych i z nich mam bekę wiec zluzujcie majty i nie rozkręcajmy tu szamba jak w 

temacie tlou2 jak komuś nie siadła historia xD

Odnośnik do komentarza

Dobra, tak jak hype w tym roku miałem zerowy nawet jak wychodziły Night City Wire (dwóch ostatnich do tej pory w ogóle nie widziałem) tak teraz zakupiłem bilet na hype train i ten zaraz odjeżdża.

 

Trochę dziwnym uczuciem jest to, że gra zaraz faktycznie będzie miała premierę. Jak pomyślę o tej konferencji CDPR na której podawali wyniki Wiedźmina 2 i na koniec zapowiedzieli Cyberpunka i o tym, że to było ile? 8 lat temu? Ja pierdole. W końcu :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BieŃ napisał:

Nie no luz.
Rasowy rpg to raczej za dużo powiedziane imo,ale ok..powiedz mi bom ciekawy co w cyberpunku przypomina ci najlepsze gierki obsidianu albo bioware?bo bethesde jeszcze rozumiem 

System dialogów, zależny też od wybranej ścieżki czy umiejętności oraz relacje z innymi postaciami, jak np. opcje romansowe.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Figuś napisał:

Ale Idź na całość to Chajzer prowadził. Zonk Hendrix


Wiem, ale - "Witaj w drużynie mistrzów, Samuraju" - nie ma takiej mocy, więc amalgamat Chajzera z Ibiszem i Polsatem, to było jedyne wyjście :< Zygmunta jeszcze w marketingu Cyberkorpo 2077 nie widziałem, więc czuję się usprawiedliwiony.

(Bardziej się obawiam usprawnionej wersji obu, czyli Chajzera Młodszego, jeszcze ma szanse gdzieś wyskoczyć)

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak, że mi się w nic nie chce grać do tego 10-tego :/ Hype duży. Wierzę, że nie będzie tak, że po kilku godzinach z bugfestem i swiczową grafiką nie będę chciał grać w cokolwiek oprócz C2077 :kojima: Nie no, ale nie wierzę, że tyle lat developingu, cranczipsów i na bazowych konsolach to będzie działać jakoś tragicznie. Po prostu nie. Wiem, że Redzi nie są mistrzami technikaliów, ale jednak ich progres po W3 to sprawa pewna. Do tego jak sobie przypomnę takie RDR2, no po prostu ... jestem optymistą pomimo tych ostatnich materiałów z PS4 fat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...