Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

(Currently 6 hours into the game on xbox series x and I just now got the title screen....this is a BIG game) Population density is wayyyy higher than I was expecting, runs at 60fps with some frame drops, the game is very buggy like repeated crashes, dialogue just not being played sometimes, I've had the controller become completely unresponsive for several seconds a dozen times or so, some serious ghosting on objects when moving quickly, animations just not working properly, screen flickering a lot, vehicles and npcs spawning and despawing out of thin air.

And TONS of repeating npcs. Like 3 identical npcs standing directly next to each other. The game REALLY needs a patch. This version is nowhere near close to ready. I'm just hoping that that patch is magic because damn. Severe jank. But when everything works right....Dude this game is amazing. It lives up to the hype. It really does.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Wolny napisał:

Czyli ten przełącznik FPS/jakość jest na szybko dodany do xsx (bez xox?)a za jakiś czas next gen upgrade?

To działa jak w innych grach z poprzedniej generacji, wyższa rozdzielczość, więcej fps. Większe zmiany przyjdą gdzieś w 2021, gdy pojawi się darmowa, next genowa aktualizacja. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Bez korva najmniejszych szans choćby sam Pan Jezus je dostarczał. Jest okres przedświąteczny i paczkomaty zayebane na full gdzie kierowcy impostu koczują w furach z pełnymi koszami 1,2mx1,8m paczek. Taki chuj A nie gierke z paczkomatu odbirzecie o północy xD

 

Wiesz co, jest termin złożenia preordera do 7 .12. Więc może chcą wcześniej jednak umieścić w paczkomacie.

Odnośnik do komentarza

Czy zamawiając wersję pudełkową gry można zrobić preload na XsX? Coś gdzieś mi mignęło, że będzie można pobierać gry jeszcze przed premierą (nawet jak się ma zamówienie pudełkowe). Jeśli tak to gdzie to zrobić, przez apke xbox można ściągnąć jakiś mały plik i tyle. Ewentualnie od kiedy rusza preload?

Edit: chyba już nie ważne bo widzę, że dziś zaczęło pobierać ok 60gb.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, milypan napisał:

Witam. Zakupiłem wersję na PS4 i po większości wysrywów zastanawiam się czy przejście na Xbox series S (z uwagi na brak xsx w sklepach) z PS4 zwykłego, będzie dobrym wyborem.. podpowie ktoś? :dry:

Na zdrowy rozum, pewnie będzie lepiej niż na PS4 ale czy w szerszej perspektywie warto brać XSS? Według mnie nie lepiej poczekać i kupić XSX.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, eX4cT_PL napisał:

Jeżeli mam być szczery to zgłupiałem, 60fps a raczej performance mode był faktycznie szykowany pod upadate ale w przyszłym roku...

Mi to bardziej wyglada na zablokowana i odblokowana ilość klatek.

 

Z filmów które pojawiły się w internetach wynika, ze tylko na XOX/XSX jest przełącznik pomiędzy performance/quality - dokładnie tak jak w Wiedzminie 3.

Na PS5 też widziałem dwa filmy w tym momencie - w zakładce wideo był tylko wybór HDR.

Nie sądze by wybór performance/quality doszedł na PS4/PS4 Pro w patchu Day1, bo identyczny przypadek mieliśmy wcześniej z Wiedźminem, co wynika w ogóle z ograniczeń wstecznej kompatybilności na sprzętach PlayStation.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...