Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, PiotrekP napisał:

@Dalhi ja piszę według wskazań steam. Chyba że to się pisze MB. Czyli płytkę CD 700MB pobiera w 35 sekund.

Rozumiem, tam podane masz pewnie MegaBajty na sekundy, stąd ten rozrzut, ten wynik jaki tam podają podziel przez 8. Do tego nie mam pełnych 20 Mb/s a do 20, czyli tak o zazwyczaj hula 15-16. Najlepsza dostępna opcja u mnie, sam zajmuje się montażem światłowodów ale te jeszcze do mnie nie doszły. Zatrzymali się 1,5 Km od mojego domu. Kiedyś będzie.

8 minut temu, Voytec napisał:

No co Ty gadasz! Co prawda HR uważam za lepszą grę ale Mankind Divided jest zajebisty, dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra w 2016 roku. Gdyby tylko nie ten jebany tryb Breach przez który do dzisiaj nie chciało mi się zabrać za skończenie platyny.

 

Szkoda, że Ci MD nie podszedł.

 Właśnie nie, strasznie drętwa gra. Nie wpasowali się w mój gust, bywa.

Mam nadzięję że z Cyberpunk będzie ciut lepiej, ale też nie jestem w 100 procentach przekonany. Jak to mówią lepiej się miło zaskoczyć, niż niemile rozczarować.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Voytec napisał:

ale Mankind Divided jest zajebisty, dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra w 2016 roku


Największy problem tej gry, to to, że nie została skończona (dużo problemów produkcyjnych, przekładanie premiery i ostatecznie "podzielenie gry", później słaby wynik sprzedażowy i na dokończenie historii nie ma co liczyć - marka pewnie kiedyś powróci, ale nie zdziwiłbym się, gdyby był kolejny przeskok czasowy albo soft reboot, z naciskiem na to drugie)

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, MYSZa7 said:

 

Bardzo fajny i na luzie wywiad z szefem animacji z CDPR.

 

Tutaj gość mówi, że gra w to od kilku tygodni na base PS4 i gra się fajnie, więc jak ktoś ma dylemat jak to będzie działać na naszych starych konsolach to trzeba mu wierzyć na słowo bo to jedyne najbliższe źródło tego jak to działa:good:

Edytowane przez milypan
Odnośnik do komentarza

Mankind Divided to była świetna gierka, nie kumam narzekań za bardzo na "sztywność" skoro było to tylko i wyłącznie rozwinięcie Human Revolution i obie gry nie powalały jeśli chodzi o elementy akcji, ale generalnie wszystko po za tym miało naprawdę fajnie zrobione: świat, dialogi, MUZYKĘ, level design oraz tematyka, którą gra podejmowała też idealnie wpisywała się w gatunek. No i Golem :banderas:

Edytowane przez bluber
  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli gra bylaby chociaz w 2/3 dobra jesli chodzi o postacie,dialogi, fabule, swiat jak dwa ostatnie deusy to byloby dobrze. Nie wiem jak mozna narzekac na deusy. Swietne gry. Jak ktos wylaczyl po godzinie to chyba dlatego ze liczyl na szczelanke a nie o to chodzilo.

 

No z tym hajpem to troche beka. Niektorzy czekaja jakby to mial wyjsc wiedzmin 4. Taki pewniaczek. A tutaj tyle nowych wyzwan jesli chodzi o redow. Chociaz kto wie moze sami sa sobie winni ze nakrecili taka spirale dmuchanego balonika. Oby sie nie przeliczyli. I badzmy tez obiektywni, wiedzmin technicznie to tez nie byl mastersztyk. Jak gralem na premiere to po miesiacu chyba byla wersja 1.25. No ale wiesiek mial czym nadrabiac, tutaj nie wiem? Zobaczymy. W kazdym razie ja oczekuje gry ala deus z open worldem na 7-8/10 wiec nie sadze zebym sie mial zawiesc a jedynie moge sie milo zaskoczyc.

 

Tylko jakos tak troche cykam sie w to grac od razu na premiere

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do świata i uniwersum to polecam przeczytać i obejrzeć to oficjalne kompendium, i pamiętać że to CDP i ci sami ludzie którzy zrobili wiedźmina 3. Wiadomo że cp77 to nowość dla redów  bo nigdy nie robili gry z widoku fpp ale sądzę, że doświadczenia z w3 przełożyły się w dużym stopniu na cp77 więc nie ma co wykopkować jak miraski tylko kibicować naszym żeby dowieźli ;)

Odnośnik do komentarza

Miejmy to już raz na jutro omówione: Human Revolution jest sto razy lepszą grą od Mankind Divided. W tej drugiej jeno grafa jest lepsiejsza, to wszystko. Ktoś z przedpiśców najtrafniej zawyrokował, że MD była grą ewidentnie niedokończoną, prawdopodobnie ze względu na piekło produkcyjne. Twórcy albo się między sobą żarli, albo cięli się z wydawcą, albo jedno i drugie. Jedno z większych rozczarowań w mojej historii giercowania.

 

A co do Cyberpunku to ja się spodziewam samych znakomitych rzeczy poza natłokiem bugów ma się rozumieć. Sądzę, wręcz jestem na milion procent pewien, że nasze studio zakasuje i zawstydzi całą zachodnią konkurencję z Bugthesdą i Bioware na czele.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Figaro napisał:

MD jest fajne, ale może faktycznie nie tak fajne jak HR. Idzie się przez tę grę jak przecinak. Wszystko takie przyspieszone. I łatwe. Ale Praga była fajna. Gra z potencjałem. Chyba sobie do niej wrócę i kupię wersję z DLCkami. Fajne były?

Zaczynasz postacią od nowa. To mój największy zarzut. Poza tym to dodatkowe info do story. Ogólnie ok.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Starh napisał:

za błedy techniczne nie bedzie

 

Już nie jedna gra, pomimo ogromu bugów, wyciągnęła 90 i w górę. ;)

 

Tutaj podobno po pierwszym patchu jest znacznie lepiej i większość bugów jest natury wizualnej.

 

Też stawiam jakieś 92-93. Jak będzie poniżej 90, to Internet wybuchnie. :D

 

edit:

 

Cytat

 

Well i beat the game just now.

just wow.

 

Something something multiple endings. My play through for this ending was 22 hours.

And wow. This particular ending gave me some fucking heartache. Little too close to home.

 

i only played a few. 

i did a few. And by a few I really mean that.

There’s a shit ton of side missions. And I’m also on easy. Probably tack on 4-5 hours for difficult modes.

I am not disappointed in the length. The pacing has been phenomenal.

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...