Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Poziom hypu nie służy tej grze, zdecydowanie większość ludzi którzy włoży ta grę do napędu będzie oczekiwała futurystycznego gta z personalizacja bohatera.

O ile recenzje myśle ze będą dobre, obstawiam okolice 85-90 to już userscore zawiedzionych ludzi odbijających się od produkcji i ilości bugow będzie w okolicach 6-7.

Tak to widzę.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ja to mam nadzieję że to lepsza gra niż Deus Ex Mankind Divided którego po dobrych doświadczeniach z Human Revolution nie dało się grać dłużej niż godzinę. Próbowałem ze trzy razy ale nic tam nie zagrało.

Nie mam w zwyczaju śledzić wczesnych materiałów z produkcji gier, zazwyczaj ni jak ma się to do ostatecznego produktu.

Do tego dzbany z marketingu i ich wyszczerzone mordy zupełnie mnie nie ruszają. Chyba że zaczną wackami machać na ekranie to się wk...ę, cycki i krew ok, z pytongami wypi...

Miałem czekać aż połatają grę ale Valhalla prawie ukończona i chyba sobie kupię w ramach mikołajek wersję na na Xbox. Na XSX z tego co pokazali działa i wygląda akceptowalnie. 

Nie do końca wiem czego się spodziewać po grze, trzeba samemu zagrać.

Elementy strzelanki raczej marne, jazda samochodem wygląda ok. Udźwiękowienie stoi na wysokim poziomie, dubbing raczej angielski odpalę. Historia ponoć nieźle prowadzona, ale obawiam się że może być nieco rozmyta z uwagi na ogólny rozmiar gry.

Tempo rozgrywki to chyba bardziej zbliżone jest do RDR niż GTA, nie mam z tym problemu. 

Tak czy inaczej odpalam płytę w napędzie 10-ego jak dostanę w sklepie po pracy, ale zielonych wersji raczej nie zabraknie.

 

Chciałem odpalić sobie preload na xbox ale Cyberpunk nie wyświetla mi się w apce na android, ktoś ma podobnie? Znając życie na płycie jest jakiś build gry z wiosny i wszystko i tak trzeba ściągać z netu, a na moich 20 Mb/s to jednak kilkanaście godzin.

 

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dalhi napisał:

Ja to mam nadzieję że to lepsza gra niż Deus Ex Mankind Divided którego po dobrych doświadczeniach z Human Revolution nie dało się grać dłużej niż godzinę. Próbowałem ze trzy razy ale nic tam nie zagrało.

No co Ty gadasz! Co prawda HR uważam za lepszą grę ale Mankind Divided jest zajebisty, dla mnie jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra w 2016 roku. Gdyby tylko nie ten jebany tryb Breach przez który do dzisiaj nie chciało mi się zabrać za skończenie platyny.

 

Szkoda, że Ci MD nie podszedł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...