Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Gościu robił transmisję live na fejsie 4h i co bardzo cieszy..faktycznie naprawili błędy które strasznie rzucały sie w oczy w pierwszych wyciekach.
Grał na ps5,wygladalo to dobrze. Myślę ze z tymi bugami nie będzie tak źle jak niektórzy sie srają na necie -chyba te patche  uratowały sytuację 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Faka napisał:

Na PS5 jakie pustawe miasto, a na drugim to już są ludzie w tej wersji PC. Chodzi mi o zdjęcie samochodem. 

Na pc masz suwak od tego.
,, Cyberpunk 2077 includes a crowd density setting, and I’ve been on an overclocked 5GHz Core i7-8700K system with an over-the-top GeForce RTX 3090 with the crowd size maxed out. It does impact the frame rate, but the teeming masses add so much to this game it’s worth losing a few frames for,,

Odnośnik do komentarza

Takie info dosyć ważne też...od the Madqueen show(laska mega w temacie lore i fanka uniwersum -już gra)

W grę można grać nie wiedząc nic o uniwersum ale jak sama mówi warto przed pierwszym podejściem podszkolić sie w temacie

bo dzięki temu duużo lepiej wszystko nam wcieknie(w sumie trochę oczywiste ale jednak...)

Będzie tez streamować u siebie na kanale let's playa od 12:00 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, BieŃ napisał:

Takie info dosyć ważne też...od the Madqueen show(laska mega w temacie lore i fanka uniwersum -już gra)

W grę można grać nie wiedząc nic o uniwersum ale jak sama mówi warto przed pierwszym podejściem podszkolić sie w temacie

bo dzięki temu duużo lepiej wszystko nam wcieknie(w sumie trochę oczywiste ale jednak...)

Będzie tez streamować u siebie na kanale let's playa od 12:00 

No ja polecam nawet jedno opowiadanie z oryginalnego podręcznika, do znalezienia w pierwszym lepszym linku w pdfie. Inaczej spojrzycie na postać Rogue, która już nie będzie tylko była dziewczyną Silverhanda, a nawet na ikoniczne Porsche Johnnego :potter:

Odnośnik do komentarza

Może dodać do tematu ankietę jaką ścieżką każdy będzie zaczynał? Szczerze? Dalej nie wiem, a został 1 dzień :D Najciekawiej zapowiada się Nomad i Street Kid, ale Corpo z kolei najbardziej deusowo + w przyszłości będzie miał istotne opcje fabularnie w dialogach.

 

1 godzinę temu, Bigby napisał:

Porównanie wersji z PS4 działającej na PS5 z pecetem.

Ta wersja pecetowa to na maksymalnych ustawieniach?

Odnośnik do komentarza

Ja sie wacham pomiedzy street kid, po trochu wszystkiego, gosciu bardzo chce sie wybic i wyjsc z gangow, ale ma dobre serducho. Moze wspolpracowac z corpami, gangami, z kazdym kto zaplaci.
 

albo corpo babka glownie hacking, moze jakies pistolety. Cos w stylu platny zabojca na uslugach korpy, zero skrupulow. Wypadla z lask i teraz chce sie zemscic.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Voytec said:

Może dodać do tematu ankietę jaką ścieżką każdy będzie zaczynał? Szczerze? Dalej nie wiem, a został 1 dzień :D Najciekawiej zapowiada się Nomad i Street Kid, ale Corpo z kolei najbardziej deusowo + w przyszłości będzie miał istotne opcje fabularnie w dialogach.

 

Ta wersja pecetowa to na maksymalnych ustawieniach?

 

  

40 minutes ago, Bigby said:

 

RTX 2070 i jakieś i7. Max detale i Ray tracing na medium.

 

O framerate na Ps5 nie ma się co obawiać, bo na gameplayach chodziło w 60 klatkach.

 

Tylko ze screeny z PS5 są w 1440p a PC 1080p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...