Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Piękne bingo cedep ustrzelił:

- gracze wkurwieni za politykę w recenzjach
- recenzenci wkurwieni za (taką a nie inną) politykę w grze
- pececiarze wkurwieni na wyższe niż oczekiwano wymagania sprzętowe
- konsolowcy wkurwieni za niezniesione embargo na wersje konsolowe
- erpegowcy wkurwieni że nie można siadać na ławkach i kupować pićku z automatu
- shooterowcy wkurwieni że strzelasz do gąbek
- inni gracze wkurwieni na recenzentów że zabugowanej grze dają max
- recenzenci wkurwieni na bugi, ale dają max xd

Ogólnie pociąg z hajpem u mnie nie zwolnił, chciałem rozbudowanego open worldowego rpga ze szczelaniem w estetyce neonowo-cyberpunkowej ze świetną fabułą i wątkami pobocznymi i z tego co widzę, to cedep mocno w tym temacie dostarczył. Z drugiej strony wydawanie bugfestów "bo trzeba dowieść" na premierę, które "przecież się potem zateguje", to jest jakiś kurwa rak toczący tę branżę coraz bardziej. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eskopado napisał:

Piękne bingo cedep ustrzelił:

- gracze wkurwieni za politykę w recenzjach
- recenzenci wkurwieni za (taką a nie inną) politykę w grze
- pececiarze wkurwieni na wyższe niż oczekiwano wymagania sprzętowe
- konsolowcy wkurwieni za niezniesione embargo na wersje konsolowe
- erpegowcy wkurwieni że nie można siadać na ławkach i kupować pićku z automatu
- shooterowcy wkurwieni że strzelasz do gąbek
- inni gracze wkurwieni na recenzentów że zabugowanej grze dają max
- recenzenci wkurwieni na bugi, ale dają max xd

Ogólnie pociąg z hajpem u mnie nie zwolnił, chciałem rozbudowanego open worldowego rpga ze szczelaniem w estetyce neonowo-cyberpunkowej ze świetną fabułą i wątkami pobocznymi i z tego co widzę, to cedep mocno w tym temacie dostarczył. Z drugiej strony wydawanie bugfestów "bo trzeba dowieść" na premierę, które "przecież się potem zateguje", to jest jakiś kurwa rak toczący tę branżę coraz bardziej. 

 

A ja się super ciesze bo wychodzi że będzie masakryczna degręgolada w tym CP :)

Odnośnik do komentarza

Czytając ostatnie 20 stron w temacie CP2077 mam wrażenie jak bym wszedł na forum o orientacji seksualnej :)

 

Dobre jest to że nie walicie jeszcze spoilerami.

 

Ja cały czas myślę PS4Pro vs XboxOne X (w planie za jakiś czas PS5) 

Gierka pewnie wpadnie przed świętami bo wtedy znajdę chwilę czasu by zagrać i trochę łatek się pojawi, które choć trochę może pomogą 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Tynio napisał:

Czytając ostatnie 20 stron w temacie CP2077 mam wrażenie jak bym wszedł na forum o orientacji seksualnej :)

 

Dobre jest to że nie walicie jeszcze spoilerami.

 

Ja cały czas myślę PS4Pro vs XboxOne X (w planie za jakiś czas PS5) 

Gierka pewnie wpadnie przed świętami bo wtedy znajdę chwilę czasu by zagrać i trochę łatek się pojawi, które choć trochę może pomogą 

 

Jak nie planujesz series x a będziesz grał potem z patczem na ps5, to raczej ps4pro. Jak nie planujesz to XOX.

Edytowane przez kislawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kislawa napisał:

 

Jak nie planujesz series x a będzie grał potem z paczem na ps5, to raczej ps4pro. Jak nie planujesz to XOX.

 

Series X nie planuję bo i tak wiele gier będzie na Xbox One X wychodzić więc za rok może pomyślę.

 

Też tak myślałem że lepiej PS4 tylko by jakoś to znośnie chodziło i wyglądało i do tego Save był kompatybilny z PS5 :)  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.