Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Voytec napisał:

Może dodać do tematu ankietę jaką ścieżką każdy będzie zaczynał? Szczerze? Dalej nie wiem, a został 1 dzień :D Najciekawiej zapowiada się Nomad i Street Kid, ale Corpo z kolei najbardziej deusowo + w przyszłości będzie miał istotne opcje fabularnie w dialogach.

 

Ta wersja pecetowa to na maksymalnych ustawieniach?

Tak,

 

Wersja PS5 niczym się nie różni od PS4 i PS4 Pro, jedyne różnice to płynność, z nieoficjalnego info jest 60 fps, a to już coś. Patch będzie na pewno przed nadejściem dlc, więc jeszcze się nacieszycie "next genem". 

 

Ja liczę, że jednak mój świeży RTX 3080 uciągnie 4k z RT tak jakto Redzi informowali przed premierą, bo według benchmarków z wersji do review z 60 fps może być ciężko, jednakże podkreślali, że była to wersja z Denuvo + nie było sterów Nvidii i patcha. 

Odnośnik do komentarza

Jako, że jutro już premiera to może warto założyć osobny, spoilerowy temat, a ten zostawić do wszystkich innych rzeczy, niezwiązanych z fabułą? Tak, żeby osoby, które czekają na next-genowy upgrade lub na mniej zabugowaną wersję, nie musiały się obawiać, że nadzieją się tutaj na jakiś spoiler. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Ja liczę, że jednak mój świeży RTX 3080 uciągnie 4k z RT tak jakto Redzi informowali przed premierą, bo według benchmarków z wersji do review z 60 fps może być ciężko, jednakże podkreślali, że była to wersja z Denuvo + nie było sterów Nvidii i patcha. 

 

zobaczymy co DLSS da nam

sam pewnie będę testował z godzinę ustawienia na RTX 3080 zanim odpalę new game

2 minutes ago, MBeniek said:

Jako, że jutro już premiera to może warto założyć osobny, spoilerowy temat, a ten zostawić do wszystkich innych rzeczy, niezwiązanych z fabułą? Tak, żeby osoby, które czekają na next-genowy upgrade lub na mniej zabugowaną wersję, nie musiały się obawiać, że nadzieją się tutaj na jakiś spoiler. 

 

Forumek ma cały CD Projekt Red sub-forum wiec nie widzę problemu żeby Cyberpunk miał więcej tematów

 

  

2 minutes ago, Faka said:

Przez cały temat, nie została poruszona jedna kwestia - co, kurła, z minigierkami w Cyberpunku? W takim Wieśku graliśmy w kości i w karty, a tu co nam Redzi przygotowali? Poruszali coś w recenzjach temat minigierek, czy cisza jest?

 

zliczanie bugow

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Ja to lece V male streetkid z duża ilością wszczepów i raczej zła ścieżką życia, mam ochotę porozstawiać typów po kątach i zdobywać wszystko co chce.

 

to pewnie moje naleciałości z FPSow górują w tej chwili

 

Drugie podejście oczywiście corpo i laseczka

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, MBeniek napisał:

Jako, że jutro już premiera to może warto założyć osobny, spoilerowy temat, a ten zostawić do wszystkich innych rzeczy, niezwiązanych z fabułą? Tak, żeby osoby, które czekają na next-genowy upgrade lub na mniej zabugowaną wersję albo mają życie i padawana czyli mało czasu na granie nie musiały się obawiać, że nadzieją się tutaj na jakiś spoiler. 

 

Poprawione :potter:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Faka napisał:

Przez cały temat, nie została poruszona jedna kwestia - co, kurła, z minigierkami w Cyberpunku? W takim Wieśku graliśmy w kości i w karty, a tu co nam Redzi przygotowali? Poruszali coś w recenzjach temat minigierek, czy cisza jest?

Minigierek nie ma tym razem :/

 

10 minut temu, MaZZeo napisał:

Ja to lece V male streetkid z duża ilością wszczepów i raczej zła ścieżką życia, mam ochotę porozstawiać typów po kątach i zdobywać wszystko co chce.

 

to pewnie moje naleciałości z FPSow górują w tej chwili

 

Drugie podejście oczywiście corpo i laseczka

Ja chyba lecę na pierwsze Corpo spięte z "default V male". Drugie przejście to zobaczymy na pewno laseczka, pewnie Street Kid. W sumie warto tę grę przejść 3x, pytanie jak duże będą różnice w ścieżkach. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Faka napisał:

Przez cały temat, nie została poruszona jedna kwestia - co, kurła, z minigierkami w Cyberpunku? W takim Wieśku graliśmy w kości i w karty, a tu co nam Redzi przygotowali? Poruszali coś w recenzjach temat minigierek, czy cisza jest?

Nie wiem czy można to traktować jako minigierki, ale gdzieś mi mignęła informacja, że są wyścigi oraz walki na pięści. Czy to wszystko, okaże się już niebawem. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, KrYcHu_89 said:

Takie aktywności są (ekwiwalent wyścigów konnych i walk pięściarskich w W3) ale nie jest to ekwiwalent Gwinta.

 

 

mogą dać jakiś update z nowymi minigierkami.....tak za 2 lata jak gra już będzie normalnie chodzić :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...