Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Ogólnie nie wypowiadam się na temat lewactwa, prawactwa, mam swoje zdanie na ten temat ale nie potrzebuję się nim afiszować na soszialach. Pyerdolić jakąś reseterę, recenzje redaktorków, tych niby obiektywnych i subiektywnych. Mój pad - moja wola :)

Cybera będę ogrywał na bank ale dopiero najwcześniej za kilka tygodni albo nawet miesiecy bo:

1. Mam kilka razy wcześniej wspominany backlog z genialnymi ImmortalsFenyx i SR do ukończenia na czele

2. Dostępność gry. Nie robiąc preordera nie mam nawet co liczyć że dostanę grę w dniu premiery

3. Po premierze i pretensjach graczy, którzy nabyli grę w DayOne a nie mogą grać przez wywalanie do dasha zapewne wyląduje kilka dużych patchy optymalizujących/naprawiających grę i jej błędy zatem warto tym razem poczekać na produkt naprawiony i gotowy do użycia

4. Poziom podniety/bólu dupy psycholi z wiadomych for/triggerowania o tekstury siusiaków w kreatorze postaci opadnie znacząco, polecą bany i ludzie zaczną w końcu cieszyć się grą ZAMIAST liczyć klatki na sekundę, ilość pikseli w każdym calu telewizora i szukać na siłę wszędzie wielokolorowych tekstur imitujących flagi nonbinary/trans/lgbt tak jakby to było najważniejszym celem gry.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Szczerze? Ogólnie nie wypowiadam się na temat lewactwa, prawactwa, mam swoje zdanie na ten temat ale nie potrzebuję się nim afiszować na soszialach. Pyerdolić jakąś reseterę, recenzje redaktorków, tych niby obiektywnych i subiektywnych. Mój pad - moja wola :)

Cybera będę ogrywał na bank ale dopiero najwcześniej za kilka tygodni albo nawet miesiecy bo:

1. Mam kilka razy wcześniej wspominany backlog z genialnymi ImmortalsFenyx i SR do ukończenia na czele

2. Dostępność gry. Nie robiąc preordera nie mam nawet co liczyć że dostanę grę w dniu premiery

3. Po premierze i pretensjach graczy, którzy nabyli grę w DayOne a nie mogą grać przez wywalanie do dasha zapewne wyląduje kilka dużych patchy optymalizujących/naprawiających grę i jej błędy zatem warto tym razem poczekać na produkt naprawiony i gotowy do użycia

4. Poziom podniety/bólu dupy psycholi z wiadomych for/triggerowania o tekstury siusiaków w kreatorze postaci opadnie znacząco, polecą bany i ludzie zaczną w końcu cieszyć się grą ZAMIAST liczyć klatki na sekundę, ilość pikseli w każdym calu telewizora i szukać na siłę wszędzie wielokolorowych tekstur imitujących flagi nonbinary/trans/lgbt tak jakby to było najważniejszym celem gry.

Ale ten pkt 2 to jakiś do dupy, co ty w Kazachstanie mieszkasz, że 50 szt. tej gry na kraj jest czy co?

Odnośnik do komentarza
Szczerze? Ogólnie nie wypowiadam się na temat lewactwa, prawactwa, mam swoje zdanie na ten temat ale nie potrzebuję się nim afiszować na soszialach. Pyerdolić jakąś reseterę, recenzje redaktorków, tych niby obiektywnych i subiektywnych. Mój pad - moja wola
Cybera będę ogrywał na bank ale dopiero najwcześniej za kilka tygodni albo nawet miesiecy bo:
1. Mam kilka razy wcześniej wspominany backlog z genialnymi ImmortalsFenyx i SR do ukończenia na czele
2. Dostępność gry. Nie robiąc preordera nie mam nawet co liczyć że dostanę grę w dniu premiery
3. Po premierze i pretensjach graczy, którzy nabyli grę w DayOne a nie mogą grać przez wywalanie do dasha zapewne wyląduje kilka dużych patchy optymalizujących/naprawiających grę i jej błędy zatem warto tym razem poczekać na produkt naprawiony i gotowy do użycia
4. Poziom podniety/bólu dupy psycholi z wiadomych for/triggerowania o tekstury siusiaków w kreatorze postaci opadnie znacząco, polecą bany i ludzie zaczną w końcu cieszyć się grą ZAMIAST liczyć klatki na sekundę, ilość pikseli w każdym calu telewizora i szukać na siłę wszędzie wielokolorowych tekstur imitujących flagi nonbinary/trans/lgbt tak jakby to było najważniejszym celem gry.
Ziomuś tą gierkę kupisz w osiedlowym Lidlu razem z serkiem Jadel i bułeczką więc pkt 2 trochę z dupki
Odnośnik do komentarza

Jukejowi pod niektórymi względami do kraju Borata wiele nie brakuje. W Game i innych nie ma szans bym dostał grę 10grudnia od ręki ale mogę sprawdzić czy się nie mylę. Jak nie to okej - sprawdzę czy ciocia Lodzia z pobliskiego Polskiego Sklepu będzie miała Cybera na stanie. Jak tak to kupię od razu i w folii sobie poczeka aż ponaprawiają :D

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

No wiesz, to nie ps5, że nie będzie w sklepach, a nawet gdyby, to wersja cyfrowa się nie wyprzeda, więc rozumisz :oh_you:

Punkt 4. też z tyłka, bo co Cię interesuje ból dupy kogoś tam? Przecież będziesz grał solo, we własnej piwnicy i nie będziesz tego widział. No, chyba że sąsiadom będą pękać odbyty i będzie Ci to przeszkadzać, ale wtedy słuchawki na uszy i wio :gayos:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, TheProrok29 napisał:

Pany a wiadomo coś o cyklu dobowym/ systemie pogodowym?. W żadnej recenzji nie widzę nawet wzmianki o tym.

Jest, trwa około 3h. W3 90 minut, a GTA V 50 minut dla porównania. Tylko, że ostatnią wzmiankę o tym czytałem w preview, więc niepotwierdzone, czy tak zostało. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Basior napisał:

Dobra a co bierzecie na start? Ja chyba Nomad i default male V. 

W sumie nie czytałem opinii jak poziomy trudności. Czy jak we Wieśku brać od razu najwyższy bo i  tak prosto się zrobi?

Nomad albo Cyber. To drugie podobno jest najlepszy startem pod względem fabularnym

Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, Basior said:

Dobra a co bierzecie na start? Ja chyba Nomad i default male V. 

W sumie nie czytałem opinii jak poziomy trudności. Czy jak we Wieśku brać od razu najwyższy bo i  tak prosto się zrobi?

 

Tak właśnie biorę, zaczynam jako nomad i poznaje potem miasto jak V

 

35 minutes ago, Donatello1991 said:

Zmiana regionu na Nową Zelandie na PS5 da możliwość wcześniejszego grania? Na Xboxie pamiętam, że się tak dało, ale na PS chyba nie?

 

nigdy nie działało na PS bo to zależy od regionu psstore, jak byś kupił na NZ psstore to pewnie tak by zadzialalo

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skonczylłem pobierac preload cyfrowki na xboxie i ściągało mi kolejne 15 czy tam 16GB pewnie to był patch na day 1 ale głowy nie dam.

Btw teleportacja xboxa do nowej zelandi to bez vpn i innych cudow,wystrczy zmiana w menu konsoli i niebędzie sie gryzło z grą kupiona w PL?

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...