Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tynio napisał:

Czytając ostatnie 20 stron w temacie CP2077 mam wrażenie jak bym wszedł na forum o orientacji seksualnej :)

 

Dobre jest to że nie walicie jeszcze spoilerami.

 

Ja cały czas myślę PS4Pro vs XboxOne X (w planie za jakiś czas PS5) 

Gierka pewnie wpadnie przed świętami bo wtedy znajdę chwilę czasu by zagrać i trochę łatek się pojawi, które choć trochę może pomogą 

Skoro nie planujesz XSX to nie ma się nad czym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

Skoro nie planujesz XSX to nie ma się nad czym zastanawiać.

 

jak by nie było to PS4pro słabsze jest od takiego Xbox One X i jednak poczekam na recki oraz porównanie jak to wypada.

Ale pewnie skusze się na zakup na PS4 

 

Wiesiek lepiej chodził na konsoli od $ (oczywiście piszę o XBOX) 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Tynio napisał:

 

jak by nie było to PS4pro słabsze jest od takiego Xbox One X i jednak poczekam na recki oraz porównanie jak to wypada.

Ale pewnie skusze się na zakup na PS4 

 

Wiesiek lepiej chodził na konsoli od $ (oczywiście piszę o XBOX) 

Ograj teraz na mocniejszej wersji. A później kupisz sobie na PS5 i ograsz jeszcze raz w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bluber napisał:

 

Z tym, że polecam poczytać tę recenzje - https://www.gamespot.com/reviews/cyberpunk-2077-review/1900-6417622/ tam jest dużo na temat questów, postaci, tego jak działa rozwój postaci i ogólnie jak jest skonstruowany świat a lewactwo w tej recenzji pojawia się jednym akapicie 

 

 

Reszta to jest masa akapitów na temat składowych tej gry i uzasadnione dlaczego według recenzentki gra zasługuje tylko na 7/10. Dziwi mnie to, że wywołało to takie poruszenie bo są recenzje, które oceniają tę grę jeszcze niżej chociażby Jeff Grubb z Venturebeat dał 6/10 i jakoś jest o tym cisza xd ale pewnie nie użył słowa _trans_ 

Co? Ten koleś będący egzemplifikacją growego nerda, który cały dzień nawala gierki u matki w piwnicy, dobre. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Dokładnie, a tutaj ściągawka jeszcze:

sexual-identity-pride-flags-set-lgbt-sym

 

Nawet nie wiedziałem, że też mam swoją flagę, tylko dlaczego ta akurat jest taka smutna i czarno-biała?:frog:

No chyba, że się łapię pod inny sztandar, bo nie wiem, co większość oznacza :dunno:

W każdym razie, skoro jest jedna z nich w grze, to inne też powinny być :gayos:

Odnośnik do komentarza

Takich ludzi jak ta baba z gamespotu powinno się leczyć i zamykać w odpowiednich oddziałach.

 

Przypomnę, że zjechała Days Gone (po łatkach dla mnie najlepszy ex sony w tamtej gen) za to, że nie ma czarnych zombie, a choroba mutantów nazywa się bielica - zjechała grę za biały pigment postaci.

 

Jeszcze 2-3 lata, a każda gra będzie musiała mieć X gejów, Lesb, Transów, murzynów bo inaczej nie będzie brać udziału w konkursach, otrzymywać jakichkolwiek nagród.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo skoro dają takie recenzje (w ogóle nie nazwę tego recką, a manifestem poglądowym) i przy okazji prowokują swoimi woke lewackimi wypierdami jak ta ten facet z kotaku, to nie dziwne, że internet w takich tematach jest zalewany szambem politycznym.

 

A komentować tę babę z guwnospotu nie ma sensu, bo ona zagrała w tę grę tyle, co papa smerf gonił dziada czarnego.

Odnośnik do komentarza

Ten temat to ściek, jesteście chyba gorsi od wariatów z wykopu. 
 

Mam ochote na obszernego posta dot. waszych wariactw z Trans rzeczami. Ale szkoda na was słów. W czwartek zagramy w najnowszą gre autorów Wiedźmina a Wy zraszacie moczem temat ich najnowszej gry. Macie coś z głową. Zamiast zachować sie jak cywilizowany polak to zachowujecie sie jak banda zapryszczałych i zapuszczonych psycholi. Nie podoba sie wam recka jakiegoś szaleńca lewicowego? Olej to. Nie podoba Ci sie jakakolwiek wzmianka w grze o trans? Nie kupuj tego wrażliwcu. Chyba zapominacie czym jest świat Cyberpunka. 
 

Rzygać sie chce. 
 

Preload z GOGa pobrany, zacieram rączki na zarwaną nocke. Ciesze sie jak dziecko. 
 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Jakim napisał:

Apropo lektora w grach:

 

Przewińcie do 6:20.

 

 

 

 

 

Jak dla mnie swietne. Nawet nie ma porownania do dubbingu komandosow w codzie mowiacych glosem shreka. 

26 minut temu, Hubert249 napisał:

Jezu oby mu się dało najebać, albo chociaż wyruchać murzynem :whyyy:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

image.png.6a5219969ab6e132e1703c1ada358ece.png

 

 

To jakies cameo Kojimy?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Faka napisał:

A komentować tę babę z guwnospotu nie ma sensu, bo ona zagrała w tę grę tyle, co papa smerf gonił dziada czarnego.

 

A pomyśl z perspektywy pracowników CDPR, którzy mieli dostać premie jak gra przebije 90% na MC, a przez taką fanatyczkę by mogli stracić premie za ostatnie kilka lat pracy xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...