Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Mają rozmach skurczybyki, ograłem CP jakieś dwa lata temu na konsoli jeszcze przed aktualizacją pod obecną generację. 

Chętnie wrócę, DLC zamówione, tylko kurna Starfielda nie zdążę skończyć, ale będzie musiała gra od Bethesdy ustąpić.

 

PS chyba wczoraj odpaliłem sobie na spotify myzykę z tej ich nowej stacji radiowej w grze... ale hooynia xd.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

image.png.29b483dfea228d455c221677f8ea3217.png woooot:notbad:

 

Ponóć "fabuła" tego DLC jest dłuższa niż podstawki xD. 

 

Główna fabuła na pewno nie jest dłuższa niż podstawka. Powiedziałbym tak około 5-10 godzin max, szczególnie jak chcecie zrobić wszystkie zakończenia.
No chyba, że liczymy wszystkie GIGi, misje poboczne + główne, ale wciąż nie wiem czy to wyjdzie więcej niż główna z podstawki. 

Mimo wszystko DLC zdobędziecie nagrody dodatku roku, jest świetne pod każdym względem. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Patricko napisał:

 

Główna fabuła na pewno nie jest dłuższa niż podstawka. Powiedziałbym tak około 5-10 godzin max, szczególnie jak chcecie zrobić wszystkie zakończenia.
No chyba, że liczymy wszystkie GIGi, misje poboczne + główne, ale wciąż nie wiem czy to wyjdzie więcej niż główna z podstawki. 

Mimo wszystko DLC zdobędziecie nagrody dodatku roku, jest świetne pod każdym względem. 

Już grałeś, tak? To z recenzji, może chodzi o cały "unikalny" fabularny content. 

 

Sam main story do CP2077 trwał jakieś 12-15h, więc i tak bardzo dobry wynik. 

 

Dodatek roku pewnie tak, ewentualnie Xenoblade: FR, ale na pewno nie ta popularność co CP. 

 

Zmiany w main story tez będą, jak ktoś chce przejść od podstaw. No to mamy Cyberpunka wreszcie po 3 latach wydanego w pełnej krasie, myślę, że warto ograć, tym razem niezależnie od platformy. Ja polecę samo DLC raczej, ale zobaczymy, jutro ten paczyk z nowymi buildami jeszcze. 

 

And after taking 30 hours to experience all of its content--both main story routes, the new ending, all the side missions and gigs, and more--I can't imagine Cyberpunk 2077 without Phantom Liberty." 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Patricko napisał:

Główna fabuła na pewno nie jest dłuższa niż podstawka. Powiedziałbym tak około 5-10 godzin max, szczególnie jak chcecie zrobić wszystkie zakończenia.
No chyba, że liczymy wszystkie GIGi, misje poboczne + główne, ale wciąż nie wiem czy to wyjdzie więcej niż główna z podstawki. 

Mimo wszystko DLC zdobędziecie nagrody dodatku roku, jest świetne pod każdym względem. 

5 godzin xD

Wczoraj grałem 2 godziny i w takim czasie to ogarniasz wstęp + rozwój wydarzeń i dopiero wkraczasz tak naprawdę w temat tego co sie dzieje, a gdzie tu mówić o przejściu całości. 

Całość fabularnie jest na jakieś 18-20h, a jak chcemy zrobić wszystko, co dodatek oferuje, to luźno 30h. 
Wiem, bo gram od jakiegoś czasu i po 10h nie jestem nawet w połowie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ok, przesadziłem z tymi 5 godzinami, teraz sprawdziłem w apce i całe DLC na 100% zajęło mi 22 godziny. Dosłownie wszystko, czyli gigi, misje poboczne, zakończenia + całkowite alternatywne zakończenie, do tego wiele razy powtarzalne misje z zawożeniem fury czy odbiciem zrzutu. Nie spieszyłem się ani trochę, grałem swoim tempem i jeszcze sporo straciłem na szukanie znajdziek-terminali, za które są punkty do nowego drzewka. Jak na 99 zł to genialny wynik, gdzie niekiedy gierki za 3 bomby trwają mniej. Polacy dowieźli i to jest najważniejsze. Brać dlc i się nie zastanawiać.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Czyli szykuje się powtórka z wiedźmina gdzie dodatki też przewyższyły podstawkę :gigabeta: Tylko w cyberpunku to nie jest jakieś ciężkie zadanie bo tam główna historia była tylko okej

Cyberpunk redemption arc skompletowane i czysta karta przed nowymi Wiedzminami. 

Godzinę temu, Patricko napisał:

Ok, przesadziłem z tymi 5 godzinami, teraz sprawdziłem w apce i całe DLC na 100% zajęło mi 22 godziny. Dosłownie wszystko, czyli gigi, misje poboczne, zakończenia + całkowite alternatywne zakończenie, do tego wiele razy powtarzalne misje z zawożeniem fury czy odbiciem zrzutu. Nie spieszyłem się ani trochę, grałem swoim tempem i jeszcze sporo straciłem na szukanie znajdziek-terminali, za które są punkty do nowego drzewka. Jak na 99 zł to genialny wynik, gdzie niekiedy gierki za 3 bomby trwają mniej. Polacy dowieźli i to jest najważniejsze. Brać dlc i się nie zastanawiać.

Ta cena chyba głównie przez to, że chcieli odbudować markę, bo na pewno mogli to wycenić na 169. Ale dobrze, odrodzili się Redzi. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Już grałeś, tak? To z recenzji, może chodzi o cały "unikalny" fabularny content. 

Przytaczasz tu recenzje z ppe od typa, który po premierze CP2077 rzygał po 3-5 newsów dziennie o tym jaka ta gra nie jest zajebista i wcale premiera nie była taka zła jak wszyscy mówią, lizał dupe CDP kiedy cały świat widział co odjebali i w ogóle POLSKA GUROM. Także no. Ale nie zmienia to faktu, że tym razem nie mogli sobie pozwolić na wtopę i dodatek będzie fajną okazją do powrotu do tego świata, bo wg mnie podstawowa wersja gry pozostawiała lekki niedosyt

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, number_nine napisał:

Przytaczasz tu recenzje z ppe od typa, który po premierze CP2077 rzygał po 3-5 newsów dziennie o tym jaka ta gra nie jest zajebista i wcale premiera nie była taka zła jak wszyscy mówią, lizał dupe CDP kiedy cały świat widział co odjebali i w ogóle POLSKA GUROM. Także no. Ale nie zmienia to faktu, że tym razem nie mogli sobie pozwolić na wtopę i dodatek będzie fajną okazją do powrotu do tego świata, bo wg mnie podstawowa wersja gry pozostawiała lekki niedosyt

Przytoczyłem ile zajęło mu przejście dodatku, a nie jaką dał ocenę. Pod spodem wrzuciłem to samo z zupełnie innej zagranicznej recenzji i był taki sam wynik 30h. Czego nie rozumiesz?

25 minut temu, Bzduras napisał:

Social Media - Ain't Everybody Got Time For That? - Write Up My Ali

This, przecież to zakończenie będzie zapewne dostępne po zakończeniu ścieżki DLC, jako osobny branch, a finalną misję można sobie powtarzać...

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Przytoczyłem ile zajęło mu przejście dodatku, a nie jaką dał ocenę. Pod spodem wrzuciłem to samo z zupełnie innej zagranicznej recenzji i był taki sam wynik 30h. Czego nie rozumiesz?

napisałeś to w kontekście fabuły, a biorąc pod uwage rzetelność autora daje Ci tylko znać, że lepiej ostudzić zapał i nie czekać na historię dłuższą niż w podstawce. w ogóle czytanie recenzji na ppe XD

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...