Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, number_nine napisał:

napisałeś to w kontekście fabuły, a biorąc pod uwage rzetelność autora daje Ci tylko znać, że lepiej ostudzić zapał i nie czekać na historię dłuższą niż w podstawce. w ogóle czytanie recenzji na ppe XD

Nie czytałem, to nie wiem. Wrzuciłem tylko info o czasie przejścia z tabelki na dole, jest to rzetelna informacja, którą ciężko przekłamać i pojawiała się też w innych recenzjach :).

 

Wniosek, że na PPE recka kupiona jest i tak mocno z twoje doopy, ale ok.  

30 godzin - na full

15-20 średnie przejście

<15 jak bardzo się starasz, info z PC Gamer, jak Ci tak bardzo nasz portal plotkarsko gamingowy przeszkadza 

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-how-long-is-phantom-liberty/

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Wniosek, że na PPE recka kupiona jest i tak mocno z twoje doopy, ale ok.  

z dupy to jest to stwierdzenie, bo nigdzie nie napisałem, że recka kupiona, tylko że autor jest dupolizem cdp i nigdy nie będę się sugerował jego opinią po tej jego krucjacie przy premierze cp2077. Srasz sie jak gimbus a tylko chciałem Ci powiedzieć, żebyś się nie nastawiał na story na ponad 20 godzin po opinii jakiegoś randoma z klapkami na oczach

Odnośnik do komentarza
Teraz, number_nine napisał:

z dupy to jest to stwierdzenie, bo nigdzie nie napisałem, że recka kupiona, tylko że autor jest dupolizem cdp i nigdy nie będę się sugerował jego opinią po tej jego krucjacie przy premierze cp2077. Srasz sie jak gimbus a tylko chciałem Ci powiedzieć, żebyś się nie nastawiał na story na ponad 20 godzin po opinii jakiegoś randoma z klapkami na oczach

Ty srasz, PC Gamer też wspominał o tym samym czasie rozgrywki, też dupolizy, ja jebie, obudź się kozaku. Dobranoc

Odnośnik do komentarza

PPE jako źródło czegokolwiek xD Bądźmy poważni, to gównostronka nastawiona na generowanie wojenek, klików i wrzucająca newsy z dosłownym tłumaczeniem wyplutym przez translator (i to chyba taki z płyty CD z lat 90, bo byki są sadzone aż miło).

Odnośnik do komentarza

image.png.98fb0b8dbbb2f9047097f8baadf991f9.png

 

Nie widzę kontekstu fabuły, ino czas rozgrywki z wliczoną w to fabułką i tyle. Nie ma co demonizować CDP, nie chcesz nie kupuj, fakty są, że jest tutaj dużo contentu i tyle. 

1 minutę temu, Bzduras napisał:

PPE jako źródło czegokolwiek xD Bądźmy poważni, to gównostronka nastawiona na generowanie wojenek, klików i wrzucająca newsy z dosłownym tłumaczeniem wyplutym przez translator (i to chyba taki z płyty CD z lat 90, bo byki są sadzone aż miło).

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-how-long-is-phantom-liberty/ jprdl Czy Wy umiecie czytać ? 

 

Dobra nie wrzucam już info o czasie rozgrywki, bo widze, że mówię nieprawdę i wszyscy kłamią i liżą dupę xD. 

Odnośnik do komentarza

Trochę dziwna sprawa z tymi wszelkimi consumables przerobionymi na itemy z cooldownem bez limitu. Myślałem, że przepadły mi wszystkie przedmioty, a tu się okazuje, że wszystko jest nieskończone, ale bazujące na cooldownie. Nie wiem, co o tym myśleć, choć faktem jest, że od strony balansu to może być zmiana na lepsze.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Plackus napisał:

@tjery

Czekamy na screeny z wersji PC :obama:

Ja ogrywam na ps5

 

 

Zrobi się ;) ogólnie zrywa beret i dodatkowo sporo poprawili wydajność, teraz z pathtracingiem i DLSS Quality 100-120 fps, także w ruchu jest moc ;)

 

Pierwsze co się rzuca w oczy to to, że miasto dostało drugie życie, nie wiem jak na konsolach, ale na PC ruch uliczny i ilość przechodniów znacznie wzrosły, wcześniej głównie w pobliżu centrum czuć było, że miasto "żyje", teraz wszędzie. Nie ma już pustych ulic i chodników po oddaleniu się na obrzeża. No i auta już nie jeżdżą jak po sznurku, zmieniają pasy itd. DO tego patrole policji, więcej się dzieje na ulicach, wygląda to o wiele bardziej naturalnie.

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...