Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W tej grze nawet pęknięta płyta się przydaje? Zawsze je wyrzucałem ;)

Zbuduj sobie Recycling Machine i wrzucaj tam płyty, okulary, śmieci, mokre gazety, to będziesz dostawał surowce.

 

 

Mimo tego, że ożeniłem się z Haley, to czasami dostaję scenki z Penny, ostatnio nad rzeką miała piknik z dziećmi i no ;__; Trochę jak z filmu romantycznego, tęsknie za nią :(

Odnośnik do komentarza

 

W tej grze nawet pęknięta płyta się przydaje? Zawsze je wyrzucałem ;)

Zbuduj sobie Recycling Machine i wrzucaj tam płyty, okulary, śmieci, mokre gazety, to będziesz dostawał surowce.

 

 

Mimo tego, że ożeniłem się z Haley, to czasami dostaję scenki z Penny, ostatnio nad rzeką miała piknik z dziećmi i no ;__; Trochę jak z filmu romantycznego, tęsknie za nią :(

 

W czym problem? Idź do chatki wiedźmy (nie dr Strange'a) i tam złóż daninę pod odpowiednim posągiem, a dwóch agentów MIB przyjdzie i wyczyści jej długopisem pamięć o tobie.

Scenki z mieszkańcami, laskami będziesz miał aż do uzyskania z nimi 8 i 10 serduszka (oczywiście trzeba być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze).

Odnośnik do komentarza

A tam, nie chcę takiego wyjścia. Jest w porządku, karmi zwierzaki, podlewa grządki i jest z zamiłowania fotografem. 

 

Nadeszła jesień roku 2. Zainwestowałem w mnóstwo Cranberries, znowu będą leciały niesamowite sumki. Ulepszyłem stodołę i kurniki na maksa. Wyprawę do Skull Cavern zostawiam klasycznie na zimę. 

 

 

Wypadł wam już Prismatic Shard?

Odnośnik do komentarza

5 złotych zachowaj sobie na bundle w Comunity Center, a resztę sprzedawaj jak nie masz kegów. Hajs przeznaczysz na rozwój farmy albo na rozbudowę domu. Ostatni poziom to piwnica, która pozwoli postarzeć wino i ser. Wino po ok miesiącu będzie jakości iridium. Skup się przede wszystkim na zrobieniu bundla ze szklarnią. Pozwoli ci ona hodować wszystkie rośliny łącznie z drzewami o każdej porze roku. Co do grzybów to już twoja wola. W pewnym momencie

odwiedzi cię mudżin (jeśli już tego nie zrobił) i zaproponuje zagospodarowanie jaskini koło szklarni. Możesz zdecydować czy chcesz by hodował grzyby albo nietoperze. Te drugie będą okazjonalnie podrzucać ci owoce, a grzyby możesz zbierać i sprzedawać.

 

Edytowane przez Farmer
Odnośnik do komentarza

Tak czytam Wasze posty i nie moge wyjsc z podziwu tego jak ta gra jest rozbudowana. Ja dopiero kurnik buduje, a gdzie tu reszta... :)

 

Prosze jednak byscie uwazali na SPOILERY. Bo wcale nie chcialem wiedziec co jest w kanalach albo co sie stanie z jaskinia na mojej farmie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Kurczaki na końcu umierają

Zglosze to do moderatora! Sam chcialem odkryc, ze w grze sa kurczaki! :)

 

W tym przypadku to joke of course, ale nie chce poznawac jakis waznych scenek z gry, chcialem by kanaly byly dla mnie tajemnica do konca, a przez ten temat juz wiem kiedy sie do nich dostane. Chce tez sam odkryc co sie stanie jak zaniose wszystkie przedmioty do community center. Ma to byc niespodzianka. Moim zdaniem to takie spoilery jak zdradzanie co sie dzieje w Uncharted 4 czy w Wiedzminie. Temat chce sledzic, bo fajnie jest sie wymieniac doswiadczeniami, pomagac sobie nawzajem itd. Mowie o waznych rzeczach w grze, bo jak ktos napisze, ze ma lepszy spryskiwacz czy ulepszyl kose to spoko. ;) Funkcja spoiler jest, wiec korzystajmy.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Tak :(( Mnóstwo gier czeka na półce do ukończenia, a króluje Stardew Valley. Na promocji kupiony SP do Wieśka z dwoma DLC i też nie ma kiedy się zabrać.

 

Tylko farma się liczy ;)

 

Już ponad 700000g na koncie i nie wiem na co to wydawać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...