Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cedric napisał:

Heh, dalej ciula wiadomo, ale jedno można stwierdzić na pewno - silnik graficzny od GG to potwór i Kojima na pewno go dobrze wykorzysta.

 

Zobaczymy co dalej, ale klimat tych samotnych pustkowi jest ujmująco piękny. 

Graficzna miazga, ale silnik też ma problem z pokazaniem wody (patrz horizon tutaj podobna animacja).

Odnośnik do komentarza

Na temat tych  kolców na kurtce blondyny  wyczuwam  conajmniej 90 minutową analizę xD.

Dobrze ze zyjemy  w czasach gdzie Komija może tworzyć takie pokręcone rzeczy, hejterzy Hideo na szczescie jak co roku dostaną nowe plansze dla samochodzików i panią spartankę z orłem.

2 minuty temu, ukanio napisał:

Graficzna miazga, ale silnik też ma problem z pokazaniem wody (patrz horizon tutaj podobna animacja).

Woda jedyna rzecz która odstawała.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że chcieli pokazać cokolwiek "gameplay'u", a w praktyce chyba niewiele do pokazania jeszcze jest, bo nie wierzę, że chodzenie z przesyłkami będzie trzonem rozgrywki prowadzącym od cutscenki do cutscenki. Zresztą, mnie już męczy marketing tej gry, z każdym materiałem dochodzą kolejne pytania, nie jestem w stanie jarać się grą tylko na podstawie klimatycznych scen i dziwactw twórcy. 

 

5 godzin temu, milan napisał:

Dobrze ze zyjemy  w czasach gdzie Komija może tworzyć takie pokręcone rzeczy, hejterzy Hideo na szczescie jak co roku dostaną nowe plansze dla samochodzików i panią spartankę z orłem.

 

Kojima hejtu bez powodu nie dostaje, nie ma co wpadać w skrajności. Abstrahu.jąc od samej rozgrywki, która w przypadku MGSV stała na najwyższym poziomie, a w DS nie mamy na ten moment pojęcia, jak będzie, to facet sporo napsuł w temacie scenariusza. MGS4 i PW też miały momenty mocnego grafomaństwa. I piszę to jako fanboy serii. 

 

Jasne, wolę takiego Hideo z jego odpałami od kolejnej generycznej historii z gry AAA made in USA, no ale nie jest taki znowu wspaniały. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest, ale zdecydowanie wiecej uzyskamy jak będzie miał  spokój i  wyda to nawet za 2 lata, jak go pogonią to znowu będzie kicha.

Ostatnio "przeszedłem" mgs4, no porażka ogólnie. Sam czasami się zastanawiam skad ma u mnie taki kredyt zaufania. Mi się podoba wszystko co dotąd pokazali, i sądze że psianie ze "gra nie bedzie chyba polegała tylko  na byciu kurierem" troche brzmi jakby  sie nie znało zagrywek Kojimy. Na moje to są strzępy,  zresztą pokazane dokłądnie tak jak chciał  Kojima, więc ja tylko trzymam kciuki by to wszystko trzymało  się kupy na koniec, bo może jesteśmy swiadkiem tworzenia się naprawdę niesamowitej gry.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, YETI napisał:

Okazuje się, że Lindsay Wagner w prawdziwym życiu to wiekowa pani.

 

 

 

Matka Sama? Na zdjęciu wygląda na znacznie starszą niż w ostatniej scenie trailera, oczywiście jeżeli w ogóle to ona.

88gcuit.jpg

 

 

 

Dobija mnie że Hideo nie tlyko nie umie po  inglysz, co jeszcze można zrozumieć,  ale ze trzeba mu  proste kwestie tłumaczyc? to jakas choroba?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...