Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Znów nie działa? Niby online jest, a ni chu chu nie można się połączyć zarówno poprzez Quickmatch, jak i ręczny wybór serwerów.

 

EDIT:

Jednak działa, tylko serwery zapełnione.

 

Kurde, pojazdy są strasznie OP - ten dynamit mógłby być dobry, gdyby się do nich przylepiał, a tak to rzucam na glebę i muszę liczyć, że do czasu detonacji typ się nie ruszy z miejsca.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, coś pozmieniali i teraz chooy mnie strzela, jak mam się połączyć z meczem. Quickmatch i Matchmaking w którymś z konkretnych trybów od razu wywala error, a jak namierzę serwer, na który się w końcu uda dostać, to po skończonej rundzie nie zaczyna nowej, tylko wywala do menu i cały cyrk od nowa - idź pan w ch...

Odnośnik do komentarza

mnie się gra coraz lepiej, a strzelanie ze snajpy to poezja

 

http://gameclipscontent-d2014.xboxlive.com/000900000237275c-39089e36-8722-4e7f-b5c9-5522e990b698/GameClip-Original.MP4?sv=2014-02-14&sr=c&sig=nCPAG92YLHD7MJI7hD1EM9HWmkH%2FTD45n5KnT1Eirho%3D&st=2016-09-01T20%3A59%3A16Z&se=2016-09-01T22%3A04%3A16Z&sp=r&__gda__=1472767456_d483e429d289a05edd30b119e243a7e4

 

generalnie to wydaje mi się że balans jest dobrze zrobiony, chyba dla mnie największym plusem jest prostota rozgrywki: bieganie, strzelanie, pojazdy i nic więcej, żadnych radarów, dronów i innych tego typu bullshitów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy nadal z tymi op tankami.....;)

 

Granat przeciwpancerny  wybucha od razu jak trafi w cel , więc wystarczy mieć cela.

 

Jak cały czołg jest zapełniony to faktycznie ciężko go podejść ale jak nie ma wszystkich miejsc zapełnionych trzeba obserwować które lufy się ruszają.

 

Często gęsto niszczę czołgi minami, wybiera się cel aktualnie bez walk i minuje główne wejście. Prawie zawsze ktoś się skusi :D

 

Ja się głównie skupiam na czołgach i pojazdach , fakt częściej gine od takich kamperów na klifach, ale jakoś o wiele większy fan daje polowanie na tanki . 

 

IMHO jak na pierwszą IWŚ to czołgi trochę za szybkie ;)

Odnośnik do komentarza

Z ogarniętymi ludźmi gra się naprawdę dobrze, klimat czuć , ale  " de gustibus non est disputandum "

 

Na pewno scout z snajperką do znerfienia, dmg może zostać ale zasięg to parodia. Połowa ludzi kampi w jakiś klifach i krzakach i po prostu nudne to już się robi, że ściągają cię z drugiego końca  mapy. Szkoda, że nie ma artyleri z pociskami zapalającymi :)

 

Prawie nikt nie gra mediciem i suuportem. Udało się komuś zabić kogoś tymi butelkami z linką ? Do tego mam buga , że jak postawie jedną , to żeby móc dalej kłaść to muszę zmienić np na amunicje i wyrzucić by butelka wróciła do wyboru.

 

Ps. Co daje dawanie koordynatów dla artylerii w rushu ? ani nie ma za to punktów ani nie widziałem by coś strzelała.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się co do medyków. Biegało kilku podczas meczy ale jeszcze żaden mnie nie podniósł ani też nie widziałem żeby kogoś dźwigali. Co do snajperek to często z początku nie trafiałem headshotów bo celowałem za wysoko (przyzwyczajenia z poprzednich odsłon). Ale to da się poprawić w finalnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Gram medykiem, ale podnoszenie jest z dupy. Ludzie za szybko revive robią. Jak ktoś padnie, to raczej nie biegnę bezmyślnie na jana, żeby gościa podnieść. Zanim dobiegnę, to zwłoki jeszcze leżą, ale jak próbuje podnieśc to lipa - nie działa. Jedyne osoby które udało mi się podnieść, to te z którymi jestem w komunikacji. Odpowiednio szybko każdy da znać. Ja zamieniłem strzykawki na granatnik.

 

@Kriss77

Wciśnij prawą gałkę.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...