Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja też nie dostałem. Pewnie w poniedziałek będą wysyłać.

Ja brałem w media markt i w tym samym dniu podesłali. ( ale zawartość lipa ).

 

Ja zamówiłem z odbiorem osobistym w MM, ale musiałem anulować, bo wziałem w innym bez wcześniejszego zamówienia przez sklep internetowy, a i tak mi wysłali kod :potter:

Zwycięzca :)
Odnośnik do komentarza

Mazzeo zapodaj z łaski swojej coś o multi od czysto technicznej strony.

 

nie ma problemu z grafiką i dostrzeżeniem ludzi wbrew klapom którzy robią hejty, lagów nie ma, dropy fpsów oczywiście są, ale zdaje się że jest to samo na PS4. I nie są one na tyle duże by rozgrywka była niegrywalna. Od czasu do czasu gra zawiśnie na ekranie ładowania mapy. Bugów większych nie zauważyłem.

 

Polecam

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy opyla mi się kupować gierkę jeśli nastawię się głównie na kampanię, traktując multi jako dodatek? Brakuje mi porządnego scenariusza wojennego (Medal of Honor- where are you?).

Właśnie przechodzę singla. B1 to dwie klasy wyżej od poprzednich części Battlefield (od Hardline to z milion) w dodatku, to chyba najładniejszy FPS w jakiego grałem. Aczkolwiek nie widzę sensu  kupować go dla krótkiego singla. B1 to przede wszystkim multiplayer 

Odnośnik do komentarza

 

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi paczkami/pakietami? Jak się je zdobywa? To jest totalny random?

 

Przez weekend nabiłem 10 godzin i nie dostałem ani jednej paczki. Czy coś robię źle?

Tak to jest totalny random,
Ja dostałem dwie albo 3 paczki w przeciągu trwania triala. Wydaje mi się że częściej je dostawałem, jak po bitwie byłem wyróżniony jako jeden z najlepszych graczy. Teraz jak trochę lamię bardziej, to już nic nie dostaję :(
Odnośnik do komentarza

Suez jest genialny, wracają czasy BC 1 albo BC 2. Trzy flagi w prostej linii, o to chodzi.  Poza tym Las Argoński, Salonowy Blitzkrieg oraz Amiens. No a najgorsze to jak wyżej Monte Grappa, oprócz właśnie walki w tych bunkrach i St. Quentin. Wielka mapa z porozwalanymi flagami, nie wiadomo gdzie iść, żadnego punktu zapalnego, przebiegasz ogromny dystans z jednej do drugiej flagi byleby tylko dostać jakiegoś strzała od snajpera i "zabawa" od nowa, bo medyków tam nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...