Skocz do zawartości

Civilization VI


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kanabis napisał:

Pany czym sie roznic scenariusz od gry wlasnej? Zagralbym ale nie chce zebym mial narzucone z gory jakies zadania czy okreslony sposob wygranej, wole pelna swobode.

Drogi Panie Wiktorze, sam odpowiedział Pan sobie na to pytanie. Scenariusze mają jakiś określony cel, gra dowolna to zdefiniowanie własnych warunków i jedziesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to prawda. Po sobie powiem ze jest swietna jesli chodzi o odchudzanie bo nie jem i pogorszenie relacji z konkubina. Ja nie wiem gralem sobie wczoraj non stop 6h bez przerwy a ta z pretensjami ze sie nie odzywam i mam ja gdzies. No czlowiek nawet troche sobie pograc nie moze w spokoju. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2021 o 16:46, dee napisał:

Na podbój to najlepiej masowe produkowanie bombowców, a potem bombowców odrzutowych. Komp jest bezradny wobec tej taktyki, niby cos tam ostatnie patche miały poprawić, ale wciąż to najlepszy sposób na radzenie sobie ze zdobywaniem miast, które przy pomocy jednostek lądowych potrafi byc katorgą

Ja najbardziej lubię podbijać miasta okrętami wojennymi, fregatą a później pancernikiem, który ma zasięg 3 pól, gdzie obrona miasta ma tylko zasięg 2 pól. Więc podpływasz kilkoma pancernikami pod miasto wroga i ustawiasz wszystkie okręty 3 pola od miasta i nakurwiasz w miasto, które pada już po paru turach, potem wjazd piechotą i podpływasz okrętami do następnego miasta.  Oczywiście minus tej taktyki jest taki, że działa tylko w przypadku miast które znajdują się nad morzem.

Odnośnik do komentarza

No tak uwalilem jedne miasto kunegundy. Armia ladowa podbijala inne a w tym czasie pancernik nadgryzal mury jej miasta portowego. Ta jej bezradnosc jak karabinkami w niego strzelala :yao: W 400/500 turze zakonczylem dzialania wojenne. Wykonczylem szmate ktora tak wywijala lapami jak wczesniej wspominalem w temacie. A jak jej rozje.balem stolice to jak wyskakiwala z sojuszem, ze niby taka miła. Nie ze mna takie numery. No i w koncu dopialem swego i czolgi sie kurza jak w msw. 

 

Moim zdaniem mega dobry temat to szpiedzy. No w chu.j przyspieszylem sobie technologie jak ją wykradalem kunegundzie. Ale jak ja pokonalem to wyslalem go na czarny ląd i tam go zlapali z rebeliantami. A to byl juz mistrz nie jakis rekrut. W dodatku jebany kalendżi nie chce mi go wydac. Proponowalem mu nawet sól i wielorybki a ten nic. Oh biedny Tito :/

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą CPU jest dość agresywne. 

Grałem sobie kulturalnie rozwijając technologię, miałem chyba tylko 3 miasta gdzie komputer w tym samym czasie już 5 nieźle rozbudowywał i jeb z zaskoczenia kleopatra wyskakuje z wojną, gdzie ja nawet za bardzo wojska nie miałem. Dzięki dobrym stosunkom z państwami miastami sobie szybko pożyczyłem wojsko i wyjaśniłem trochę jej zamiary, a w międzyczasie moje miasta produkowały już dość zaawansowane jednostki względem jej łuczników na rydwanach xd 

Jak rozpocząłem ofensywę na jej miasta to się szmaciura od razu garnęła do kapitulacji, ale splunąłem na nią totalnie i podbiłem 3 z 4 miast, a następnie zawarłem pokój. 

Wszyscy zaczęli mnie potępiać za agresję wojskową, a ta pinda po jakimś czasie jeszcze raz postanowiła wypowiedzieć mi wojnę, gdzie ja już w 1800 roku miałem samoloty szturmowe xd no easy podbiłem jej stolicę i kleopatra poszła do spania. 

Niesamowita jest to gra chociaż nie wyobrażam sobie grać w nią na konsoli xd

Odnośnik do komentarza

Nie no amerykanin jak mu uran sprzedawalem to byl kumpel. A teraz nagle mnie zaczal potepiac za wojowniczosc mimo ze wlasnie co sie uspokoilem xd W dodatku akurat on lekko wlazi mi na kontynent z polkuli moich wrigow. Jeszcze grubas zacznie mi tu wojowac na sam koniec kiedy z elzbieta scigamy sie w kosmosach :/ Co za pajac. Trzeba odkurzyc rudego 102

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...