Skocz do zawartości

Civilization VI


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bielik napisał:

image.thumb.png.debe6c343adfb9d2a875ac5be2ad4579.png

Z szabelkami na czołgi, poooolzga vibe 

U mnie wlasnie ta kunegunda to scythia wlasnie byla. Jak ona pijana chyba.

W sumie mam atomowke to niech se ten gruby roosvelt sie tam pieni. Wyje.bane. W 3 miastach produkcja pelna para i wyscig kosmicznych zbrojen z elzbieta. Ostatnie 50 tur. CO ZA EMOCJE!

 

 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś mi Niemiaszki nadepnęli na odcisk, bo mi podbili 2 miasta z dobrymi surowcami w early-game, później w koło grozili i musialem trzymać sporo wojska przy granicach z nimi, no i jak miałem atomówki to akurat Helmut był w stanie wojny ze mną i po 2 little boyach na łeb wyzwał mnie od najgorszych, po 3 zaczął skomleć i chciał oddać całe złoto, bawełne, wielorybki, sushi, gry na switcha, a nawet 2 miasta w zamian za rozejm. No ale tylko zaśmiałem się cierpko i posłałem następne 4, pieczętując tym samym anihilację tego narodu z mapy świata.

 

Gandżi tam dostawał wylewu co runde i przez niego musiałem zbombardować też całą resztę świata, żeby nie wyjść na słabiaka :/ 

Kurde, nie nadawałbym się chyba na prezydenta USA w real life.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Rozszerzenia R&F i GS to istne gamechangery, radykalnie poszerzające i ulepszające grę, z pewnością warte swojej ceny. Tylko jeśli Ci nie podejdzie podstawka, to szkoda kasy. Pobaw się podstawką, jak złapiesz bakcyla to kupuj bez zastanowienia. Minus jest taki, że gra z rozszerzeniami to trochę nauki nowych nawyków, nowych konceptów.

Natomiast opanowanie podstaw... Samouczek tylko podstawowe kwestie porusza. Odpal najłatwiejszy poziom, tam się nie da przegrać, włącz podpowiedzi, poczytaj civilopedię. To wbrew pozorom nie jest trudna gra jak opanujesz podstawowe mechanizmy. 

Mnóstwo poradników znajdziesz w sieci, oczywiście najwięcej po angielsku. Ale i po polsku coś znajdziesz, choćby tu 

https://www.eurogamer.pl/articles/2016-10-24-civilization-6-poradnik-i-najlepsze-porady 

Na YT też coś jest po polsku 

Jak jesteś kompletnie zielony w temacie to trochę czasu trzeba poświęcić, ale zapewniam że to dobrze zainwestowany czas.

Myślę, że na forum też można pytać, kilka osób coś tu ogarnia :reggie:

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chyba się wkręciłem, ciągle poznaje grę i choć sprawia mi jakieś trudności to bawię się dobrze. Póki co każdą nową grę traktuje jako toturial a więc gram na niskim poziomie trudności, ustawiając małe mapki i małą ilość graczy na mapie. Aktualnie posiadam tylko podstawkę ale rozważam zakup parkietu ulepszeń do Antologii, tylko kurcze 209 złociszy to kosztuję.


P.S.
Słyszeliście o konkurencji Civki czyli Humankind, gra ma wyjść w tym miesiącu na PC i zapowiada się interesująco

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...