Skocz do zawartości

Civilization VI


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na to wyglada, ale dobra oferta :O Ja osobno bralem civke za 50zl i osobno Rise/Gathering za 80 zl.

 

"Ten pakiet przeznaczony jest dla osób, które nie zetknęły się jeszcze z Civilization VI, i zawiera podstawową wersję gry, sześć pakietów DLC oraz rozszerzenia Rise and Fall i Gathering Storm. Platinum Edition nie zawiera przepustki New Frontier."

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

Zapytanie z mojej strony z ciekawości: 

 

Mam opcję kupna "Civilization VI" za dość niską cenę (obrazek poniżej), w dość konkretnym zestawie premium. Pytanie jest jedno - i proszę o nieusuwanie tego posta - czy kupując tę grę na Ps4/Ps5 przez PS Środę, dostanę opcję językową polską? W Sklepie PlayStation nie ma żadnej informacji odnośnie języka zawartego w grze: jakie są napisy, ani jakie jest audio. Czasami się zdarza, że przy niektórych tytułach w tabelce właściwości i specyfikacji na PS Store, nie ma językowych danych.

 

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2021 o 10:30, MarvelozaGrzybozaApoptoza napisał:

Zapytanie z mojej strony z ciekawości: 

 

Mam opcję kupna "Civilization VI" za dość niską cenę (obrazek poniżej), w dość konkretnym zestawie premium. Pytanie jest jedno - i proszę o nieusuwanie tego posta - czy kupując tę grę na Ps4/Ps5 przez PS Środę, dostanę opcję językową polską? W Sklepie PlayStation nie ma żadnej informacji odnośnie języka zawartego w grze: jakie są napisy, ani jakie jest audio. Czasami się zdarza, że przy niektórych tytułach w tabelce właściwości i specyfikacji na PS Store, nie ma językowych danych.

 

spacer.png

 

 

To jest wersja ze wszystkimi dodatkami itd? :)

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

To spolszczenie do "Civilization VI" w końcu jest w samej grze i rozszerzeniach czy nie? Bo interesuje mnie kupno opcji Platinum tej gry, na PS Store. Grałem x lat temu w IV-kę i byłem mega zadowolony z rozgrywki, mechaniki i grafiki. 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

No Antologia to niby wsio, o tym samym byla mowa pare postów wyżej (dodatki, dlc, nacje itp). O dziwo pokazuje mi, ze wersję Platinum mam juz kupiona i możliwa do pobrania, a bankowo brałem osobno swego czasu:

- Civ 6 podstawka za 50 zł

- Dwupak Gathering Storm i Rise and Fall za 80zl (potem płakałem jak widzialem Platinum za 62 zl do kupna w promce :frog:)

 

Jakos złączyło licencje czy kij wie. Tylko ze Antologia to niby zawiera 6 DLC z przepustki Frontier Pass, a Platinum z tego co czytam tez je zawiera. To jest jakakolwiek praktyczna różnica na dzień dzisiejszy?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra coś tam sobie pykam i całkiem fajna gierka ale mam pytanie. Pojawią mi się powiadomienie że moje miasto ma za mało miejsc mieszkalnych, jak je dorobić? Druga rzecz, czy jednostki mogę jakoś łączyć, np żebym nie biegał dwoma jednostkami wojowników tylko je połączył? Ogólnie gierka spoko ale chyba wymaga w chuj czasu do ogarnięcia:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...