Skocz do zawartości

Skradziona Playstation 4 20th


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, jeszcze swiezy news z rana, dzwoni do mnie ten typek co mi ukradł z pytaniem czy mozemy pogadac w 4 oczy. Wracałem akurat z miasta wiec mysle sobie dobra podjade zobacze co ma mi do powiedzenia. 

Wsiadł do auta, siedzi i cisza. "Nie wiem co mi odyebalo, przez 15 lat nie odyebalem takiego numeru, NAPRAWDE CIE PRZEPRASZAM". Pierwszy raz u człowieka patologicznego widziałem taka skruche i zal, mowi do mnie ze moge mu przywalic itp, przyjmuje wszystko. Zaczał przepraszac i mowic mu jak jest mu przykro. Po raz pierwszy widziałem u typka patologicznego 2x lat, PRAWDZIWE ŁZY W OCZACH. Jedynie poprosil mnie o to zebym nie mowil jego tesciowi z ktorym wykonywal u mnie prace remontowe ze to jego sprawka, powiedział ze po rozprawie sam mu powie. 

 

Nie ma co, ta konsola ma niezla historie, bede mial co wnukom opowiadac. 

 

EDIT: Okazalalo sie ze i tak ma dosc sporego farta bo za pobicie w wieku 17 lat kiedy mial zawiasy to w kartotece nie istnieja, no ale pomimo wszystko i tak sobie narobil problemow. Podobno tego samego dnia wyciagniecia ja z domu oyebal ja jakiemus znajomemu typkowi za 800zl. Teraz tamten koles jest jeszcze posadzony o paserstwo xd

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wartość towaru skoczy o kilkaset procent jak dodasz do tego tą historię!

A serio mówiąc to fajnie wiedzieć, że na tym świecie istnieje jakaś namiastka sprawiedliwości. Tylko nie daj się zwieść krokodylim łzom, łeb i tak musi obskoczyć Ścieżkę Zdrowia.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pójść na spotkanie w 4 oczy z patusem, na którego sę strzeliło z ucha. ŚWIETNY POMYSŁ xD Pewnie dyktafonu na wszelki wypadek nie miałeś włączonego, co ? Powinniście razem założyć przedsiębiorstwo PARTNERS IN CRIME SP Z O.O. i zacząć kraść wózki dziecięce. Najlepiej z dziećmi w środku dla okupu.

 

Coś czuję, że kroi się powtórka z narzeczonej i chińczyka, Redmitsu przejęty trudnym dzieciństwem patoliniego wycofa zarzuty i odda mu to ps4 w prezencie.

Edytowane przez Tokar
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Za to rozpakowanie można złożyć pozew cywilny w trybie upominawczym, kosztuje tylko 30zł i można zupełnie ominąć postępowanie sądowe jeśli pozwany zgodzi się z treścią pozwu.

Po sprawie karnej będzie obsrany jak dostanie pozew i zapłaci na ile wyceniłeś straty :)

Przecież on nie musi się zgadzać z jakimikolwiek żądaniami pozwu. Jeżeli postępowanie nakazowe przejdzie, patus dostanie do ręki pozew razem z nakazem zapłaty wydanym na posiedzeniu niejawnym. No chyba, że mówisz o sprzeciwie.

 

Jak nie przejdzie to lecimy z procesem. Tak czy inaczej ciężko to przegrać, zwłaszcza jak będzie już wyrok karny.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ta już widzę jak patus będzie miał siano na spłate hehe.

Mi kiedys oyebali chate, policja ich zlapala szybko bo to nie pierwsza ich robota byla i mieli juz jakies poszlaki, towaru oczewiscie niet bo juz poszlo do pasera. No i po sprawie sad przywalil im jakas kare (jakies 5 tysiecy zlotych), wszyscy oczywiscie bezrobotni to robili przelewy 20zl co miesiac xD po dwoch latach im sie znudzilo i sie rozeszlo po kosciach. 

 

Swoja droga tez ladne tumany, nakradli monitorow crt (to bylo jakies 12 lat temu), glosnikow itd a w garazu narzedzia za jakies 20-30k xD I chyba jakis lovelas musial byc w ekipie bo ukradli tez jedna butelke perfum mojej mamy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...