Skocz do zawartości

Skradziona Playstation 4 20th


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale jak zakładasz, że ktoś Ci coś ukradł, to jak gdyby nic puszczasz go z dalszą robotą??

 

Edyta:

Nie ma się co spierać jak mogliby dosrać poszkodowanemu. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

 

Jak "wyremontować"??

Wejść na czyjąś posesję, bez zgody właściciela i razyebać jego mienie., gdzie jeszcze nie ma się niczego na piśmie, że cokolwiek zrobiłeś własnoręcznie. Proszę bardzo, jeszcze bym im młotek dał. Jak wolą dymanie w pace, za napad i zniszczenie mienia, no problem.

 

wystarczy że mu ściany wodą z cukrem opędzlują i latem się zesra

 

tego nie slsyzalem, co to daje? :D

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę ale przykra sprawa. Współczuję :/ Prawda jest jednak taka, że trafiłeś na wyjątkowych patoli. Fachowcy robią ludziom remonty i osobiście nie słyszałem żeby rodzinie i znajomym coś kiedyś zniknęło a nierzadko powierzają tym ludziom klucze do swoich mieszkań. Tobie przytrafiły się perfidne s(pipi)ysyny :(

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś myśli, że Sony będzie jakiś monitoring sieci robić w poszukiwaniu jednej konsoli to xdddd

#4ThePlayers!!!

 

 

A tak na serio, to też nie wydaje mi się. Chociaż możliwości są, bo przecież przerobione ps3 banują po unikalnym numerze przy logowaniu do sieci.

 

 

Sprawdź niemiecki ebay, tam jest dużo tych 20th Anniv. wersji. A nóż to twój majster dorabiał na emigracji i ma znajomych, którzy tam mogą opchnąć taką sztukę za parę euro.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Filtruj lombardy, olx i allegro, dużo tego nie ma na sprzedaż, na allegro widze 5 sztuk po mieście łatwo namierzyć.

Ale to treche dziwne, że majster cały karton by wyniósł, mógł choćby wyjąć środek i zostawić pusty karton tak w ogóle byś pewnei nie zauważył.

Może wie co to jest i ile jest warte wiec w celach na handel

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Redmitsu zleca remont dwóm typom.

W czasie gdy nikogo prócz nich, nie ma w domu, znika PS4 zapakowane w karton

Typy mówią, że to nie ich sprawka.

:/

 

No to jest niestety bardzo silna linia obrony. 

 

Gdybym ja coś takiego usłyszał w moim mieszkaniu to już bym kijem kolana łamał. A dopiero potem policja. Bo impulsywny jestem.  ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...