Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Madmind Studios, a nine-strong indie outfit comprising devs who've previously worked on titles like The Division, The Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2 and more, has announced Agony, a first-person survival horror game set within the depths of Hell.

You play as a tormented soul who enters Hell with no memories of his past, but is imbued with the ability to control people and possess the simple minds of demons. This gift will prove entirely necessary as you strive to survive the "extreme conditions" that Hell has to offer, with other weary souls inhabiting the hellscape to interact with and a hostile environment to explore.

As you encounter these weary souls, you'll soon learn that there's only one way to escape from the bowels of Hell, and it means meeting with the mystical Red Goddess. You can find out more in the reveal trailer below."

 

 

med_agony-5.jpg

med_agony-4.jpg

med_agony-3.jpg

med_agony-1.jpg

med_agony-2.jpg

 

Premiera na Xbox One, PS4 i PC w 2017.
 

http://www.xboxachievements.com/news/news-24062-Agony-is-a-Survival-Horror-Game-Set-in-Hell.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
7 godzin temu, Wredny napisał:

29. maja... czyli poczekam do recenzji, czy warto, bo jak na razie to mi się z Hellblade kojarzy

Dla mnie końcówka przyszłego miesiąca to ewentualnie Detroit, a i to tylko, jeśli do tego czasu uda mi się skończyć przygody Kratosa i Boya. :) Samo Agony musi mnie czymś jeszcze do siebie przekonać, bo z tego co kiedyś dane mi było oglądać z jakiejś wczesnej bety, to taki mało natchniony symulator chodzenia, którego nie wyróżnia nic, poza fajnie zrobionym środowiskiem. :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Frantik napisał:

Dla mnie końcówka przyszłego miesiąca to ewentualnie Detroit, a i to tylko, jeśli do tego czasu uda mi się skończyć przygody Kratosa i Boya. :) Samo Agony musi mnie czymś jeszcze do siebie przekonać, bo z tego co kiedyś dane mi było oglądać z jakiejś wczesnej bety, to taki mało natchniony symulator chodzenia, którego nie wyróżnia nic, poza fajnie zrobionym środowiskiem. :dunno:


O właśnie - Detroit - muszę obadać demo, choć dla mnie te filmidła Cage'a to jednak dopiero po obniżce. Może gdyby nie było nic innego, ale tak jak pisałem - Dark Souls ma u mnie pierwszeństwo :)
No i dokładnie tak jak piszesz - śmierdzi to symulatorem chodzenia trochę, a tych też nie jestem fanem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...