Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

było widać w wielu grach ile to natywne 4K kosztuje - efekty i detale ucięte na rzecz rozdzielczości

No niestety. Bez zmiany TV grafika zostaje na poziomie sprzed kilku lat, a same 4K nie jest tego warte. Co zrobić? Może jak 4K stanie się standardem, przestaną tykać temat na parę lat, oby. Bo już naprawdę wystarczy tych pikseli.

Odnośnik do komentarza

Smutny początek końca dawnej marki i narodziny prawdziwego raka reklamującego konsole tylko dla detali i 4k kosztem prawdziwie wielkich, wysokobudżetowych gier dla prawdziwych graczy a nie mmoprzegrywów.

 

Jakie to dołujące. Tyle dobrych gier. Gdzie ten Phil sprzed dwóch lat, który rzucał porządnymi exami na lewo i prawo?

 

Do zakupu przekonałby mnie Scalebound puszczony na X.

Odnośnik do komentarza

...ale za to programy w Conkera z pierwszego xboxa :potter: w sumie mnie tamta zamierzchła generacja trochę ominęła ponieważ miałem wtedy Ps2 i GTA xD Dopiero od 360 przesiadem sie do obozu M$. Generalnie wsteczna z grami z ery Intel Pentium to ciekawostka ale może to jest pomysł M$ na natywne 4k w miarę stabilnych 20fps ? ;-D

Odnośnik do komentarza

ja ich podziwiam za stalowe jaja
od 2015 jest powiedziane, że rozpoczęła się produkcja domykająca drugą trylogie Halo

>fani czekają (jak ja)
>s.rają przed telewizorami
>ms zdecydował pokazać 40gier niezależnych 
a, no i nową konsolę, na obrazku.

nawet urwa dashboardu nie było xD
tam już publiczność nawet zrezygnowała z bicia brawa

chociaż z drugiej strony - co to dla nich
randomowe 40% udziału w rynku i tak będzie, wysokobudżetowych inwestycji nie ma a hajs na goldzie i konsolach po 800zł się zgoli

zawalczyli o marketing logiem UHD
o graczy - wcale

Odnośnik do komentarza

Rzadko się udzielam na forum, ale jak najbardziej jestem na czasie i na forum, jak i na PPE, także dodam swoje 3 grosze. 

 

Naprawdę, to był moment, w którym albo rybka, albo pipka. Nie wiem, co Microsoft chce osiągnąć, serio - wgłębiając się w sytuację, to no niech mi ktoś odpowie, jak oni chcą tą konsolę spopularyzować, czemu, na co, komu potrzebne? 

Hah! Tutaj wydali zminiaturyzowaną konsolę, wygląd ok, ale to takie błahe i tylko estetyczne, moc ok. ALE NIE ROBI SIĘ JEDNEJ RZECZY...

 

Mianowicie - nie robi się prawie rocznego hajpu nie mająć żadnych armat. Czym Oni chcą kupić tego potencjalnego gracza, ulepszoną PS4 Pro? 

Zaraz pojawią się osoby, które nagle powiedzą, że przecież Microsoft mówił, że to ta sama generacji. Spoko, tyle, że (pipi) to znaczy, skoro ludzie oczekiwali czegoś więcej. Po samych technikaliach tego więcej. W Microsofcie mogą popierać się po plecach, tyle, że (pipi) to znaczy. 

 

Nie wspominając o braku gier. No, ale wiadomo, trudno być zaskoczonym, jak jedyne przecieki, które wychodziły przed targami dotyczyły samej konsoli. A to devkity wysłane devom, a to Ram dodany, a to najmocniejsza konsola. 

Jak można do cholery jasnej mieć tyle stażu i doświadczenia na rynku i swoją politykę opierać na braku gier. W ogóle jak to brzmi, mamy świetną konsolę, ale opieramy ją na BRAKU GIER. 

 

Jak można!? Dać cenę 500 $. Jak można? Bo przecież to nie jest tak, że jest tam jakaś konkurencja, posiadająca konsolę, może i słabszą technicznie, ale i 100 $ tańszą. Co z tego, że Scorpio jest silniejsze, jak żaadna gra z pokazanych, tu stawiam dolary przeciw orzechom, nie podjedzie jakością do nowego GOWa czy TLOU, czy jednak są jakieś wątpliwości? Czy to nie było tak, że te dwie gry na poprzedniej generacji zamiatały pod względem technicznym i graficznym konkurencję? Czy może to tak było, że Alan Wake, zjadał te gry na cacy? 

 

Haha, no co z tego, że Sony jednie obniżką Pro przed premierą XONEX? Co z tego, że różnica będzie ze 150 dolarów? Co z tego, że na konfie zobaczymy wiele pewniaków od utalentowanych studiów plus jakieś niespodzianki. 

No nie stawiam dolarów przeciw orzechom, ale w Microsofcie otwierają szampany, ktoś się zgodzi? Niech pierwszy rzuci swoim Łoniakiem. 

 

w edicie - Koksu proszony do tablicy. Jak mogli Cię tak zawieźć chłopie, no jak!? 

Edytowane przez Pavlis
Odnośnik do komentarza

Najlepsze podsumowanie konferencji?

 

Spencer mówi ,,Chcieliście Crimson Skies to dostaniecie w HD kilkunastoletnią jedynkę''  xD

 

Na +

xbox one x wygląda ładnie i cenowo za możliwości cena nie jest zła

forza 7 

ori 2 

cuphead za 3mc

ashen

ze 2 indyki które zrobiły

athen wgniata w fotel

wst. komp X1

SOT ale trzeba w to zagrać

 

Na -

- dobieranie multiplatform do promocji konsoli Mordor i AC to śmiech na sali. AC jeszcze na trailerach wyglądał nieźle ale sam gameplay rozczarowujący. Takie Sony trzyma z COD, Destiny i SW:BF2. Jedynie nowa gra Bioware ratuje. 

- minecraft 4K serio jaranie się klockami w 4K?

- super mocny sprzęt a wizualnie/technicznie zrobiły tylko trzy gry Forza, Athen, Metro

- sporo gier wyglądało jak robione najtańszym kosztem

- brak nowych exów AAA

- brak szokera z poprzednich lat

- crackdown wygląda słabo i gdzie ta rozpierducha budynków?

- stawianie na sieciowe gry głównie, Spencer nie ściemniał

 

5/10

 

Sony spokojnie dla fanów singleplayerowych gier wypadnie znacznie lepiej, po tej konferencji wiem tylko że kupie szrota4   :klapek:  

Odnośnik do komentarza

Sprzedawać obecną generację za 500 dolców w dodatku bez gier? To się nie może udać... Kupią tylko najbardziej zagorzali fanatycy, reszta zostanie przy starych konsolach bądź pójdzie do konkurencji.

 

Sony jutro obniży Prosiaka do 350, Slima do 200, pokażą kilka świetnych gier, które i tak pewnie grafiką dorównują jak nie przebiją XOX i MS może się pakować niestety.

Odnośnik do komentarza

Wiedzmin 3 caly czas czeka u mnie w kolejce do ogrania, wiec nie powiem, kusi mnie by poczekac na XOX, ale w takim wypadku Pro pewnie tez otrzyma patcha.

 

Pomimo calej smiechawy na konfie i tak mnie kusi by niektore multiplatformy przejsc na XOX. Ale trzeba poczekac jeszcze jak te roznice miedzy Pro a XOX wyjda w praniu.

Odnośnik do komentarza

I Spencer co on? Wychodzi i mowi ze to najpotężniejsza konsola ever? A jak ma nie byc w jej kontynuacji. No i gry. W zasadzie ich brak, dwa - i tak wyjada na Winde10. Serio? Jest potrzeba wypuszczania tego xboxa? Nowa konsola bez poteznych exow. Dziekuje. Jedyne co wyszlo M$ to Xbox 360 KROPKA.

Odnośnik do komentarza

W kontekście sytuacji rynkowej, ta cena nie ma racji bytu. Nie licz tego za +

XOX jest skierowany do osób dla których cena nie jest najważniejszym elementem, a i tak przy "power" wersji mamy cenę premierowego PS3.

 

@up: xbox nie będzie miał już exów zarezerwowanych dla samej konsoli, wszystko wyjdzie też na Win10, co wiadome jest od jakiegoś czasu. Plus to nie jest do końca nowa konsola.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Ciągle widzę XOX jako najpotężniejszy sprzęt do gier multiplatformowych: pod kątem stabilnego online, komponentu społecznościowego i subiektywnej preferencji co do padów. Tyle, że chłodno na to patrząc kosztem 4K poszły efekty graficzne i ogólny efekt "wow". Taki poziom początków XOne, ale w 4K. Nie wiem gdzie miałoby to zadziałać.

 

Zaorać ścierwo. Spencer ty k.urwo.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Zaraz będzie tańsze od Pro pewnie widząc jak MS co chwile wypuszcza swoje konsole w różnych bundlach i promocjach. Nie ma jakiegoś killera na horyzoncie no to szkoda, ale to i tak ulepszona wersja już i tak mojej preferowanej konsoli do gierek, więc mogło być gorzej :^)

Odnośnik do komentarza

Mogą robić bundle z pismem świętym i filmami na BD UHD iksde

 

Xbox One to PS3 tej generacji

Absolutnie każdy błąd popełniony przez Sony kilka lat wstecz jest kopiowany przez MS - teraz.

 

konsola bez gier o mocy nadającej się do liczenia grawitacji czarnych dziur

brzmi znajomo ?

Sixaxisa bez wibracji tylko brakuje

 

Najbardziej zastanawia mnie kto w Microsofcie sieje propagandę, ze ich lajnap jest super

- oni zdają się w to wierzyć

3 rok pokazują grę o piratach która może i jest Ok ale NIC więcej

Brak nawet świętej trójcy która mogłaby technicznie rozyebać

Za to dali indie i 4K

 

Mhm

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...