Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

mi gumy poodpadały i bumper prawie ze wyleciał w powietrze. Samo granie na nim to poezja, ale jakość pozostawia sporo do życzenia. Ale wersja 2.0 tuż za rogiem

 

25 minut temu, chris85 napisał:

Chyba o Elite. W ogóle @MaZZeoprzyszedl już Uber Headset? 

 

tak

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Moj Elite jest jak na razie bez skazy, a uzywalem go nagminnie do grudnia zeszlego roku. Moze to kwestia szarpania za drągi, a moze faktycznie nie jast wykonany za dobrze, ale jak dla mnie nic lepszego jeszcze nie stworzono. 

We wtorek przyjdzie Kox, a Elite bedzie padem wiodacym. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, chris85 napisał:

Oczywiście, że istnieje. A wiem, bo grałem na jednym i drugim. Razer Rajiu jest lepszy. 

yhy 700 zł za pada na kablu i z analogami (pipi)owo rozmieszczonymi jak w dualshocku? Kupić elitarnego pada aby poczuć się jak za czasów ps2 :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

yhy 700 zł za pada na kablu i z analogami (pipi)owo rozmieszczonymi jak w dualshocku? Kupić elitarnego pada aby poczuć się jak za czasów ps2 :D

 

 

 

Zagraj 10 minut w jakąkolwiek grę z Raiju , wtedy pogadamy, ok? 

 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Bez problemu katowalem na maksa ostatnie kilka dni. Za to pad nie wytrzymał mojej zabawy z dark souls. Pad od skorpio poszedł do serwisu. Tu duży plus ms. Jak tylko coś mi się popsuło na czacie ustlilem kuriera i tego samego dnia pada odebrał. Dodatkowo jako że nie mieli scorpio edition na stanie serwisu od razu pytanie czy jak nie naprawią może być inna wersja pada i dali mi ok 10 różnych limitowanych do wyboru. Teraz wręcz kibicuje aby nie naprawili bo dostanę piękny odpustowy z sea od thieves albo gyrosow:D. A i padł u mnie prawy bumper czyli atak w ds. Akurat padł na ornsteinie;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

IMO Spencer rzucił info o nowej konsoli by uciszyć ludzi którzy powątpiewają w nowy sprzęt od Microsoftu.

 

Premiera w 2020 roku, dokładnie wtedy kiedy PS5. 4K i 60fps powinno być focusem. Na premierę Halo Infinite oraz Forza Motorsport 8 z nowym oświetleniem i dynamiczną pogodą i cyklem dnia i nocy. 399$ i mają to.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Tak jak Mazzeo mowi. Chcieli przedstawic jakies info na swoja wizje xboxa i platforme do streamingu i jakby nic nie powiedzieli o nowej konsoli to by zaraz byl szum w mediach ''zly MS zabija konsole i chce zebysmy wszyscy streamowali gry na Lumii''. 

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Od kilku dni gram z KOXie no i trzeba przyznać że to kawal solidnego sprzętu z górnej półki. Świetne wykonanie, minimalistyczny design bez udziwnień, konsola jest malutka i dosyć ciężka jak na swój rozmiar.  

 

Co do mocy to każdy wie jak to wygląda, dobrze że to ekipa od KOXa robi nextgena.

 

btw. te ok. 20 ulepszonych gier z x360 też robi wrażenie

Odnośnik do komentarza

Kox już u mnie. Wczoraj kopiowałem dane z Fata. Bardzo fajne rozwiazanie po sieci lokalnej.

Niestety po tych wszystkich aktualizacjach konsoli i gier do 4K nie zdążyłem pograć.

Dziś trochę w FM7 potestowałem i demo FH4.

FM7 bez szału. Dubaj wygląda mega ale Szwajcaria czy Hokhenheim w deszczu takie se.

FH4 wygląda jak życie.

 

Pytanie - czy mam w jakiś sposób odpiąć konto ze starej konsoli? - pójdzie na sprzedaż na WiiU i na PS4 jest problem jak się o tym zapomni by przenieść jako domowe na nowy sprzęt.

Nie chciałbym się zaskoczyć a działa coś takiego jak konsola domowa ale nigdy się tym nie przejmowałem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...