Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie sugeruję ocenami, tylko wrukwia mnie, że wysrywy takich popaprańców są brane do średniej meta, od której często uzależnione są profity dla twórców, lub wręcz "być albo nie być" danego studia.

Właśnie miałem konfrontację z pewnym gościem w kombinezonie i powiem, że zayebiście zagrana scena, z odpowiednim ładunkiem emocjonalnym - fabuła nie jest jakaś wybitnie porywająca, ale wystarczająco intrygująca, żeby z przyjemnością jeździć od znacznika do znacznika i pchać ją do przodu.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Gra ktoś na amatorze? jest to grywalne czy odpuszczać bieda wersje?

Ja gram, grafika piękna z hdr mistrzostwo , czasami coś chrupnie ale 90 procent czasu jest stałe 30. Jak jest horda trzyma stałe fpsy. Gra sie elegancko . W multiplatformy gram na xox wiec jak tu nic mnie nie irytuje z płynnością to jest git kupuj śmiało 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Shen napisał:

Trzeci raz dzwoni do mnie Boozer i nawija o

  Ukryj zawartość

typie ktory wzial zone Deeka do helikoptera

zaczyna mnie w(pipi)iac

To nie odbieraj od niego

 

 

po tym patchu 1.05 wydaje mi się ze na amatorce gorzej chodzi gra 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

@Wredny a z tymi uszami jako waluta to jest wyjaśnione w grze?


Uszy nie są walutą per se - to fanty, które możemy spieniężyć w specjalnym punkcie - takie uznanie dla łowcy, który czyni okolicę bezpieczniejszą.
 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Gra ktoś na amatorze? jest to grywalne czy odpuszczać bieda wersje?


Za(pipi)iście, choć nocą w deszczu, gdy goni nas parę luźnych jednostek, gra potrafiła mi chrupnąć. Co ciekawe w przypadku ogromnej hordy gra trzyma zawsze stabilne 30fps - użyto tu chyba jakiejś sprytnej sztuczki.
 

31 minut temu, Shen napisał:

Trzeci raz dzwoni do mnie Boozer i nawija o

  Pokaż ukrytą zawartość

typie ktory wzial zone Deeka do helikoptera

zaczyna mnie w(pipi)iac


Do mnie dzwonił wcześniej i nawijał o tym, żebym wyczyścił gniazda freaków - z cztery razy słuchałem dokładnie tego samego - aż pojechałem tam wyczyścić, żeby się w końcu zamknął :)
 

28 minut temu, Banan91PL napisał:

po tym patchu 1.05 wydaje mi się ze na amatorce gorzej chodzi gra 


Weź mnie nie strasz, właśnie pobieram...

Edytowane przez Wredny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...