Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu są też tacy którzy są zmęczeni gierkami. 

Ja gdy mialem kiedyś kryzys, no bo gram od 89', wiec mogę mieć, przerwałem zabawę na jakiś czas, zająłem się czymś innym. Przeanalizowałem fakt jaki jest w branży i zaakceptowałem to, że już od czasów Xbox360/PS3 nie będzie takiego skoku jaki doznałem przesiadajac sie z Ataryny>C64>Amiga>PSX>PS2=Xkloc=DC

 

Staram się po prostu czerpać fun z gierek i tyle. Bo czasu na giercowanie z lat 90 to na pewno nic nie wróci. No chyba, że uyebie mi nogi to wtedy zasram to forum tak jak Najtmer :ragus:

Edytowane przez II KoBik II
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Najtmer napisał:

czy chodzi tylko o to ze zebym mial prawdo do opinii, to musze wtopic hajs jak reszta?

 

Nie musisz topić hajsu. Pożycz po prostu grę od licznych kolegów których tam masz, tak chociaż na jeden lub dwa dni, zapoznaj się z mechaniką, gameplayem. Wtedy Twoja opinia będzie bardziej (prawdopodobnie) respektowana. 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 29.04.2019 o 21:15, Wredny napisał:

Po chooy go przywołujesz tutaj? Wyeb ten odnośnik fpissdu.

 

A ty masz jakiś personalny problem ze mną czy ki chuy? XD

 

O ile mi wiadomo to forum jest otwarte dla każdego, do tego sam gram w tę grę i nie potrzebuje zaproszenia do tematu bo w nim pisałem i czytam posty więc o chuy ci ceramiczny użytkowniku chodzi?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Wredny napisał:

Kolejny "koneser gejmingu", który wymaga więcej, bo dzięki temu branża będzie lepsza... W konsekwencji nie gra w NIC, w ten sposób wspierając tę branżę, o którą tak bardzo walczy, ale wchodzi praktycznie do każdego tematu, żeby się przypyerdalać, bo grę widział na YouTube...
Podziwiam @Square, że chciało Ci się prowadzić merytoryczną dyskusję, ale ja od jego występów w tematach RE2 i RDRII już wiem, że to nie ma sensu, bo to albo ciężka choroba, albo uporczywy trolling, co również świadczy o niezbyt stabilnym stanie umysłowym.

Akurat tutaj klamiesz bo najwiekszym rakiem re2 byles Ty a najtmer bronil slusznej sprawy.

W pozostalych to nie wiem, ale nie chce zeby ktos odniosl wrazenie ze nie masz tez za uszami. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, milan napisał:

Akurat tutaj klamiesz bo najwiekszym rakiem re2 byles Ty


"Byłem rakiem", bo upierałem się, że zdjęcie lickera w temacie o RESIDENT EVIL 2 to żaden spoiler? Ok..:reggie:

A w temacie Days Gone... Wczoraj zaliczyłem moją drugą posiadówę do piątej nad ranem dzisiejszego dnia - zdecydowanie póki co moja gra roku.

 

Odnośnik do komentarza

Podobno update 1.6 został wycofany z powodu błędu, który zawiesza konsolę. Ludzie na reddit piszą, że aby włączyć konsolę to trzeba odłączyć z prądu i radzą tym co już ściągnęli najnowszą wersję aby odinstalować grę i zainstalować na nowo z wersją 1.5. Całkowicie możliwe, że postęp gry z wersji 1.6 będzie trzeba usunąć. Coś w tym musi być skoro ma serwerach nie ma już tej wersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...