Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, YETI napisał:


Animacja dwóch typów spadających w dół, a zwłaszcza tego który dostał przypadkiem, światna.

 

Niezły le parkour :notbad:

9nBe8Ix.gif

 

PS. Właśnie dostałem sms z euro rtv :lapka:

Hmmm. Gdzieś już widziałem podobną lokację. A no przecież :kaz: 

maxresdefault.jpg

Oczywiście nie ma tu żadnego hejtu, sam się nie mogę doczekać, gdy położę Swoje łapska na pajonku. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hum napisał:

Hmmm. Gdzieś już widziałem podobną lokację. A no przecież :kaz: 

maxresdefault.jpg

Oczywiście nie ma tu żadnego hejtu, sam się nie mogę doczekać, gdy położę Swoje łapska na pajonku.  

Ejj serio miałem dokładnie takie samo skojarzenie! Plusa bym Ci dał ale mi się skończyły :(

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, izon napisał:

To chyba coś masz nie tak z ps4 bo akurat przechodzę Until i konsola jak uśpiona:)

WOW, jak do tego doszłeś? Od czasu przechodzenia UD miałem trzy inne PS4 i teraz w końcu mam cichą. 


@Kyo @Hum

 

też mi się skojarzyło, taki sunset tylko mniej zwariowany :cool:

9 minut temu, YETI napisał:

A ty musisz zamknąć mordę, bo zmienisz avatara na swoje prawdziwe zdjęcie i nie będzie widać różnicy.

OJOJOJ jak pękło xd huk z bełchatowa slyszałem w warszawie

Odnośnik do komentarza

Proszę o natychmiastowe zaprzestanie pisania swoich opinii, ponieważ niektórzy tutaj muszą jakoś wytrzymać w pracy do 16:00 :rotfl:

 

Na psn pojawił się osobno do kupienia season pass (84zł) https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA11993_00-000000000MSMCTNS

Plus jakiś darmowy motyw: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA11993_00-SPIDERMANTHEME01 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Mendrek napisał:

Kurde, nowy Spiderman jest tym heroic sandboxem, na który czekało się od czasów Spidermana z PSX-a od Neversoftu. Właściwie to już wtedy, gdy bujało się w ograniczony sposób na pajęczynie, pewnie wielu zastanawiało się czy kiedyś powstanie taki prawdziwy wirtualny świat, gdzie Spidey będzie mógł niczym w kreskówce czy filmie przemierzać miasto ponad ulicami. I ten moment właśnie nastał

15 godzin temu, _Be_ napisał:

Nie no taka grę dostaliśmy na PS2 już


Dokładnie - ten moment nastał dawno temu, przy okazji Spider-Man 2. Ależ to była frajda - to śmiganie po wielkim NY - pamiętam, że miałem niesamowitą radochę z samego przycupnięcia na latarni :)
 

 

2 godziny temu, Rozi napisał:

Ale po co jakiś mega hardkorowy poziom trudności w takiej grze? Jest idealny, bo ta gra ma bawić i masz czuć się człowiekiem-pająkiem.

2 godziny temu, Kinoji napisał:

 

Może dla osób, które chciałyby mieć wyzwanie?

2 godziny temu, Rozi napisał:

To myślę, że ten ostatni poziom taki właśnie jest.

2 godziny temu, wet_willy napisał:

Jak jest sie (pipi)owym w gry to moze I jest 

 

Ja jestem (pipi)owy w tego typu mordobicia (stąd w żadnej części przygód Batmana nie udało mi się wbić platyny), więc odpalę na "normalu" i mam zamiar się dobrze bawić :)
Instalacja dobiega końca (nareszcie), więc za chwilę ubieram niebieskie kalesony :)

 

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Pupcio napisał:

Jedyna wada nowego spajdera? Brak dostarczania pizzy :whyyy:

aa no i to bieganie po ścianach. Przecież ten chłop waży z 80kg, niemożliwe żeby tak szybko biegł po pionowej ścianie

Zdecydowanie wyglądałoby sto razy lepiej gdyby spider przebiegał te 10 metrów, chwytał się ściany rekoma i  nogami, i np. odpychał ponownie do przodu, kolejny Suseł itd.

No ale nie, mamy bieganie po ścianie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ta gra dostała minusa za głośność konsoli to GoW powinien dostać oczko niżej. Przecież ta gra chodzi o połowe ciszej niż GoW ... Sama gra świetna , czuć że chłopy od SO nad tym siedziały i poruszanie się jest zrobione fenomenalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...