Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Ins napisał:

 

No to zazdroszczę. W moim przypadku wręcz przeciwnie. Prosiak ogólnie jest umiarkowanie głośny, a przy pająku wyje jak poyebany. Zdecydowanie głośniej niż przy God of War czy Horizon. Musiałem postawić wiatrak przed konsolą by dmuchał na niego w czasie grania. Dzięki temu wycie ustąpiło. 

Swoją drogą uważam, że to niezła porażka inżynierów z Sony...

Odnośnik do komentarza

Trzeba było grać na zwykłej - cichutka jak myszka :bye:
Odblokowałem strój z Homecoming - ten mi się podoba - niby klasyczne barwy, ale w nowoczesnym wydaniu. Pewnie już przy nim zostanę do końca, bo ten defaultowy z gierki niezbyt mi się podoba. No chyba że trafi się przeciwnik, do którego trzeba będzie przywdziać konkretny strój, z konkretnym focusowym bonusem.

8f5439d6c9642b69.jpg

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o te "moce" kostiumu - to chyba każdy strój ma swoje, na stałe przypisane.

2 minuty temu, Voytec napisał:

Każdy z bonusów po odblokowaniu danego stroju możesz używać w takim stroju jakim chcesz. ;)

1 minutę temu, Square napisał:

Fajnie, że ataki specjalne nie są przypisane do strojów.

 

OK, teraz widzę, że wraz z odblokowaniem stroju, można sobie bonusa przenieść na inny - spoko opcja :)

Odnośnik do komentarza

Grubo z tymi głosami, nawet nie zwróciłem uwagi, bo raczej zawsze się huśtam :)
Odnośnie pajęczyny w chmurach - czasami chyba tak jest, bo jak przelatujesz nad Central Park to czegoś się tam łapie (czasem drzew), a budynków dookoła brak.

Dopiero teraz zerknąłem na tego niby twittera w menu - niektóre komentarze są super, fajnie nawiązują do naszych wyczynów.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wredny napisał:

Grubo z tymi głosami, nawet nie zwróciłem uwagi, bo raczej zawsze się huśtam :)
Odnośnie pajęczyny w chmurach - czasami chyba tak jest, bo jak przelatujesz nad Central Park to czegoś się tam łapie (czasem drzew), a budynków dookoła brak.

Dopiero teraz zerknąłem na tego niby twittera w menu - niektóre komentarze są super, fajnie nawiązują do naszych wyczynów.

 

Drzew sie lapie, jak jestes nad drzewami nie ma bata ze sie bedziesz bujac.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ins napisał:

 

No to zazdroszczę. W moim przypadku wręcz przeciwnie. Prosiak ogólnie jest umiarkowanie głośny, a przy pająku wyje jak poyebany. Zdecydowanie głośniej niż przy God of War czy Horizon. Musiałem postawić wiatrak przed konsolą by dmuchał na niego w czasie grania. Dzięki temu wycie ustąpiło. 

A ten szmelc kosztuje teraz prawie tyle co XoX :p

 

Na szczęście na amatorze słyszę jedynie Petera i JJJ :)

Odnośnik do komentarza

He he - też mnie to dziś dopadło. No i pozazdrościłem Roziemu fotek w ruchu, więc też z takimi kombinuję :)
Kurde, te misje z tych stacji Harry'ego to też fajna zabawa, no i pasuje do pajączka fest - to w końcu taki przyjazny, nienaburmuszony superbohater z sąsiedztwa, więc ma to sens - ekologia, dbanie o środowisko, wodociągi... Bawię się znakomicie i przepraszam za zbyt pochopnie wystawioną ocenę - już nie żałuję wydanej kasy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...