Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak mam z wiekiem, że więcej piszę/czytam/oglądam o grach niż w nie faktycznie gram - tu masz rację :)
I tak teraz jest nieźle, jak już padło forum, na którym byłem moderatorem - wtedy to już w ogóle - pilnowanie, recenzje, edycja, shoutbox, wieczne dyskusje...
Ale nie jest tak źle z tym pająkiem - jak pchnąłem fabułę, poznałem rudego (ogólnie bardzo fajnie wykonane twarze w cut-scenkach, naprawdę spoko poziom), a teraz wykonałem jedną z pobocznych aktywności, związaną z ekologią - podoba mi się gierka coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza

Taki był cel, zrobić szum i kontrowersje wokół siebie, a że nie wyszło i jest mega ujowo to i zrobił z siebie idiotę i pośmiewisko to tylko pogratulować mu turbodebila mózgowego. Ale to carioner więc go yebać, już niejedne takie głupie filmiki robił.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

2diSWHmFqqDglwXqpPoRr8SpVjAiY66mWdJDgjQT

 

Chryste, u mnie tak to wyglądało jak miasto się w końcu "otworzyło" i pokazało wszystkie misje poboczne. I do tego to misje są tak cholernie fajne dla ludzi którzy lubią komiksy lub MCU!!! To że Spidey daje komentarz do każdej znajdzki z plecaka jest bardoz fajnym pomysłem na pogłębienie Lore i tak sobie stwierdziłem że ta gra to całkiem niezła kontynuacja bajki z lat 90.  Cholera, nawet zbieranie wieżyczek jest jednocześnie bezbolesne jak i chce się tego więcej! Mam ten sam problem co koledzy wyżej - powinienem skupiać się bardziej na fabule a ja dalej cisnę te wieże, te zbierania, tę eksploracje. Mam taką samą zabawę jak miałem przy ogrywaniu tych X lat temu Spider-Mana 2jki na PS2 u kumpla.

 

Ostatnio tak dobrze bawiłem się w sandboxie przy AC: O ale gra o Pająku jest na zupełnie innym poziomie! Miasto jest pięknie kolorowe, jego zwiedzanie (bo jak nazwać momenty gdzie po prostu chcesz sie na chwile zatrzymać i podziwiać?) to dla mnie mini wycieczka po NYC. 

 

Kurde no, mocne GOTY jak dla mnie. A nie jestem fanem pająka!

Edytowane przez Kalel
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

No właśnie tego mi trochę brakuje - bycia fotoreporterem. Niby jakieś fotki mozna pstrykać, ale mogli wrzucić jakiś ekonomiczny wątek, albo chociaż nawiązać do tych wezwań o spłatę czynszu (Mr Muggins - fajnie, że jest nawiązanie, pamiętam tego starego grzyba z komiksów). Byłoby fajnie, gdyby było trzeba jakieś fotki zrobić i je w Bugle'u sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pacquiao napisał:

Dobry jest ból tyłka JJJ w tej jego audycji :D

Dokładnie, te jego wejścia są bezbłędnie, niemal za każdym razem śmieje się na głos. 

 

Tu fajne zestawienie nawiązań do innych postaci ze świata Marvela, które można znaleźć z grze. 

https://naekranie.pl/artykuly/marvels-spider-man-odniesienia-do-komiksow

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sajmon34 napisał:

i co mnie ucieszylo to cicha praca prosiaka

 

No to zazdroszczę. W moim przypadku wręcz przeciwnie. Prosiak ogólnie jest umiarkowanie głośny, a przy pająku wyje jak poyebany. Zdecydowanie głośniej niż przy God of War czy Horizon. Musiałem postawić wiatrak przed konsolą by dmuchał na niego w czasie grania. Dzięki temu wycie ustąpiło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...