Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się zgodzę z wrednym to raczej batman zerżnął lekko z tamtej gry i po prostu coś udoskonalił. A jako że gra była bardziej popularna i goty to się utarło że to batman style.

 

Walka tu jest ok ale dupy nie urywa za to poruszanie się po mieście to coś za(pipi)istego. Takiego flow nie miał nawet sunset. Sama gra na razie dupy mi nie urwała fabularnie ale za(pipi)iście się lata pomiędzy wieżowcami.

 

Swoją drogą to już drugi ex w tym roku sony który tak wspaniale na ps4 bieda edition wygląda. Nic nie tnie albo jest to prawie nie zauważalne. Respekt dla deweloperów. Jednak exy dla sony to zawsze technicznie majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

No bo w sumie on zaadresował w swojej recenzji ten dość istotny szczegół - wcześniej o tym nie myślałem, a tu nagle - boom - przecież na PS2, w do niedawna jeszcze najlepszej gierkowej adaptacji Pajączka, robiłem dokładnie to samo co tutaj. Oczywiście wszystko było mniej efektowne, płynne, dynamiczne i ogónie bardziej drewniane, ale to wciąż ten sam system - bez batmanowej kontry, tylko uniki, jak w SM2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, oni napisał:

powolywanie sie na Angry'ego Joe w dyskusji xD

 

Prosze, nie zniżajmy sie do tego poziomu

Chyba Zoltar w psx exteme też o tym wspomniał. Grubemu meksykańcowi bym nie wierzył ale zoltar to chyba pewne źródło :P

Odnośnik do komentarza

Wyzwania z bombami nawet spoko poszły na złoto, stealth myślę, że też będzie ok, ale dronów chyba nie udźwignę, Cholernie ciężko mi trzymać się w miarę blisko i jeszcze zaliczać te niebieskie bańki. 

 

A druga sprawa, robiłem bazę Sable, mam tam w dodatkowym celu ściągnąć na ziemię 10 wrogów. Nie mam pomysłu w jaki sposób mam ich ściągać, tych w jetpack'ach nie zalicza jak go ściągnę siecią na ziemię, więc kogo mam ściągać, jak tylko oni latają? 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem teraz czy to baza na zachodzie, ale opis jest dokładnie taki jak napisałem "ściągnąć na ziemię 10 wrogów" gram po polskiemu, więc nie wiem jak to jest opisane po angielsku, ale jeśli trzeba ściągnąć na ziemię, to na logikę tych latających, ale latających jak ściągałem siecią to nie zaliczało. 

 

To z 5 co mówisz sprite, to zrobiłem, i tam o ile pamiętam właśnie siecią ściągałem i zaliczało. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja siecią miotałem latającymi i to jest chyba ta baza co mówi sprite, właśnie z tymi 5 typami z jetpackami. Łapałem ich w powietrzu i rzucałem nimi. Po południu spróbuję wybijać kwadratem do góry zwykłych chodzących i siecią ściągać na dół, może o to chodzi.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Szczerze? Ta gra wygląda jak tytuł startowy na nową generację, jestem w szoku jak niektóre screenshare się prezentują i czasem zamiast oglądać strzelam foty i nie dowierzam jak to jest konkretnie zrobione, obłęd. Zdaje sobie sprawę, że ogromne znaczenie ma TV itd ale ta gra przebija God of War i Horizon jak dla mnie:

 

2u8crhw.jpg

 

selvr8.jpg

 

kcbjpc.jpg

 



 

wi1004.jpg

 

2wbsv2q.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...