Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No pograłem jakieś 2h i na razie jestem bardzo zadowolony.

Za(pipi)iście podobał mi się początek bo właśnie tak powinny wyglądać początki - pełna akcja z pierdolnięciem, a nie nudne flaki z olejem jak chociażby w god of war czy horizon. Po pierwszej misji akcja się wycisza i można w spokoju poeksplorować miasto. 

Poruszanie się po mieście to jest pierdolony geniusz. :fsg: 

Nie mam pojęcia jak oni to zrobili ale w tym mechanizmie nie ma złych elmentów. Walka to też sztosik jakich mało chociaż brakuje mi troszkę takiego płynnego przeskakiwania między przeciwnikami jak w Batmanie, ale możliwości jakie są to czysty rozpierdol. :obama: 

Niestety troszkę przeszkadza mi ubigame w postaci zajebania mapy masą gówna do odhaczenia. Aż mi się Unity przypomina, brrrrr. Nie powiem, fajnie sobie zebrać plecaczek raz na jakiś czas czy odblokować wieżę (w ogóle to dzwonił rok 2013 i chciał swoje wieże z powrotem) no ale ileż można. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Co z tego ze stopniowo jak to i tak jeden chu.j wszystko praktycznie. Szcegolnie jesli chodzi o przestepstwa. Dobrze ze juz mam to z bani bo robilem to maszujac kwadrat z automatyzmem na twarzy, misje poboczne tez wszystkie zaliczone jedna naprawde fajna reszte zaorac.

 

Za to fabula naprawde bardzo intensywna

Juz chyba final mi tylko zostal.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2018 o 02:06, blantman napisał:

 

 

 

Tak samo nie warto dodatkowych pierdół. Sam zrobiłem wszystkie plecaki niejako przy okazji

 

No tu się nie zgodzę, bo każdy plecak to fajny easter egg, ale może nie dla kogoś kto nie siedzi w komiksach. Ja przeczytałem wszystkie wydane od 1963 roku i plecaki były dla mnie ciekawe.

Odnośnik do komentarza

Mozi gram na hardzie, tez mozna przechodzic na chama :) z jednej strony nie mozna robic z tej gry skradanki ale z drugiej skoro juz wrzucaja elementy skradankowe ktore sa czescia gry wypadaloby zrobic je chociaz przyzwoicie.

1 minutę temu, Pupcio napisał:

tylko tą pierwszą akcje z milesem bym zostawił reszta na śmietnik

No ta sie trzyma kupy fabularnie reszta na sile wrzucona

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, kanabis napisał:

Mozi gram na hardzie, tez mozna przechodzic na chama :) z jednej strony nie mozna robic z tej gry skradanki ale z drugiej skoro juz wrzucaja elementy skradankowe ktore sa czescia gry wypadaloby zrobic je chociaz przyzwoicie.

No ta sie trzyma kupy fabularnie reszta na sile wrzucona

No właśnie zacząłem na normalu i było bardzo ok - pierwsze walki były takie w sam raz. Zdarzyło się dostać w(pipi). Niestety trochę z balansem jest słabo bo potem pająk jest takim kocurem że nie ma na niego bata. Walka mele + uniki a mieć suit power + gadżety to inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mozi napisał:

No właśnie zacząłem na normalu i było bardzo ok - pierwsze walki były takie w sam raz. Zdarzyło się dostać w(pipi). Niestety trochę z balansem jest słabo bo potem pająk jest takim kocurem że nie ma na niego bata. Walka mele + uniki a mieć suit power + gadżety to inna bajka. 

Na hardzie jedyny opor moga stawiac czasami agenci sable jak wje,biesz sie w jakis mlyn z typami z jetpackami, rakietami i dzialkami na autach. Reszta luz totalny. Ja nawet gadzetow nie wykupilem wszystkich, wystarczy ta bomba z pajeczyna i ulepszenie z ladowaniem koncentracji i jazda, 

Ogolnie czasem mam beke bo jak rzuce te bombe i tak z 5 sie przylepi do sciany to kojarzy mi sie od razu z ta scena ze strasznego filmu xD

maxresdefault.jpg

 

Musisz sie nauczyc ze od kiedy 90% klienteli na konsole to casuale nigdy nie wybiera sie normala. Bo to tak jak kiedys easy bylo :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...