Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że nawet jak ulepszy się pare gadzetów to brakuje żetonów na stroje, a konkretnie tych od obozów - tak?

Nie da się tego zresetować ani wyfarmić w żaden sposób?

teraz jak powtarzam obozy już nie dostaje żetonów :/

 

jeśli od początku trzeba to słabo to zrobili bo ani nie można zobaczyć wszystkich strojów ani upgrade

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Square napisał:

Nie trzeba, popatrz na ten screen ze strojami co wrzucałem wcześniej, zobaczysz czego mam nadmiar, a mam wszystko ulepszone.

 

możesz wrzucić jeszcze raz? cofnąłem się do strony 43 i nie znalazłem, pewnie gdzieś jeszcze wcześniej

gre już skończyłem, mapa wyczyszczona, właśnie nie wszędzie robiłem wytyczne, sprawdzam w tej chwili czy dostane żetony za nie

a tylko tych "żetonów baz" mi brakuje.

 

edit: okej dostałem żeton, jest szansa :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

@hennepin

Filmik z bombami poniżej. Jak będziesz robił to pamiętaj, że do walizki z bombą można się przyciągnąć. Wbrew pozorom złoto nie jest ciężkie, trzeba tylko mieć trasę i dobrze celować, a i tak można porobić błędy jak ja w tym pierwszym pod koniec. Najgorsze są bomby w Chinatown, bo najmniej czasu, ale i tak da się bez większej spiny. No i warto lądować tak aby być na wprost następnego celu.

 

 

Spróbuję zaraz zrobić wyzwania ze skradaniem.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Square napisał:

Spróbuję zaraz zrobić wyzwania ze skradaniem.

Zrobiłem też skradanie i oprócz korzystania z ataku pod trójkątem o którym wspomniał Rozi, polecam jako ulepszenia do stroju dać dłuższe wykrycie przez przeciwnika i oba skille do zaznaczania (R3). W głównej mierze nasz wynik zależy od mnożnika combo, a nie czasu w jakim zrobimy wyzwanie. W pierwszym udało się zrobić mega wynik ponad 5k, ale można jeszcze pobić robiąc max combo.

 

 

Odnośnik do komentarza

Platyna wbita, mimo że zazwyczaj mam wyebane na trofea bo gram dla funu tak tutaj aż chciało się to wbijać (chociaż pod koniec już się męczyłem z tymi alertami).

 

Ale to była świetna przygoda, zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem w tym roku zaraz obok GoW. Pierwsze miejsce ciągle czeka na RDR2.

 

Całe szczęście że nie trzeba wbijać wszystkich challengy na złoto bo już nie raz bym rzucał padem przy tych dronach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

Musiałem coś pomieszać w ustawieniach konsoli. Jak gram to nie ma żadnej ramki, widocznie przy zrzutach ją chwyta. 

Masz po prostu ekran nie dociągnięty do krawędzi telewizora, zmień w opcjach konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...