Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

- Spider-Man nie istniałby, gdyby nie PlayStation i ich wsparcie - powiedział Intihar. - Za każdym razem, gdy chciałem coś zrobić, a nawet wprowadzić poważne zmiany, słyszałem tylko: „Okej”. Żadnych narzekań.

- Mówili po prostu „Zrób to”. Jedynym pytaniem było „Czy to sprawi, że gra będzie lepsza?”. Ja odpowiadałem, że tak, a oni się zgadzali, po czym nigdy nie wracaliśmy już do tych tematów - dodaje.

To nie pierwszy raz, kiedy deweloperzy wspominają o wsparciu otrzymanym od Sony. Koncern chciał początkowo usunąć z God of War syna Kratosa, ale ostatecznie osoby decyzyjne pozwoliły dyrektorowi kreatywnemu na kontynuowanie wizji gry, bez względu na koszt.

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-09-13-spider-man-nie-powstalby-bez-wsparcia-sony-przekonuje-dyrektor-kreatywny

 

Sony takie dobre. Nie pierwszy tego typu przypadek, Guerrilla i Bend po przedstawieniu swoich pomysłów na nowe IP usłyszeli coś w stylu, "spoko, jesteśmy na tak". Jak widać, nie wtrącania się do wizji twórców, jak dotychczas przynosi świetne wyniki.

Odnośnik do komentarza

Zaraz dostane kur wicy. Czemu nie moge zrobic zdjec tych kultowych miejsc? Jedno czy dwa sie udalo ale teraz gdzie nie pojde aparat nie chce sie przestawic na zielono i nie da rady zrobic foty. Probuje z roznych miejsc, bujajac sie na pajeczynie, stojac na budynku z naprzeciwka, stojac pod zeby tylko zmiescic obiekt w kadrze. No nie da sie, mial ktos podobny problem czy mam dalna i to sie jakos robi prosto a ja nie potrafie?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Wspaniała to byłą gra, nie zapomnę jej nigdy. Wszyściutko tutaj zagrało jak należy. Co zobaczyłbym w drugiej części? Trochę większą różnorodność misji pobocznych i znajdziek (trochę te przestępstwa zaczęły męczyć pod koniec), Symbionty i innych przeciwników (wskazówki do Goblina już dostaliśmy, hehe). Reszta jest god tier, jest pyszna, jest wyśmienita. Cóż za cudowna gierka! Teraz drogą po platynę i czekando na dodatki :banana-santa:

 

Finałowe starcie było masakryczne wizualnie, chyba jeszcze tylu fotek nie natrzaskałem w grze. Mała galeria:



Dm_6_1UX4AULLGu.jpg:large

DnASSiNWwAAHUiB.jpg:large

DnASfpkXsAUbffg.jpg:large

DnASozeW4AArg3r.jpg:large

DnASkaMWwAEDUST.jpg:large

 

 

To co, w dwójce dwóch Spider-manów, czy Peter odejdzie na emeryturę? A może zginie na początku gry? Harry jako Venom, oł jeeeeea!

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...