Skocz do zawartości

SzczurekPB

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co tutaj można mieć zupgradowanego? Lecisz jak najszybciej i wypier.dalasz bomby w kosmos, like zero rozkminy w tym. 

masz jak typek robi zobacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kabi wrzucałem filmiki do wszystkiego. W bombach liczy się czas.

W dniu 18.09.2018 o 12:31, Square napisał:

Jeżeli wykorzystałeś żetony z wyzwań na gadżety, to musisz trzynaście zrobić na złoto (trzy możesz zostawić na srebro).

W razie problemów pomoc wizualna. Z Combat nie wrzucam, bo nie potrzeba tam za dużo taktyki.

Ukryj zawartość

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w bombach, żeby uzyskać złoto to musisz praktycznie bezbłędnie i bardzo szybko lecieć. No i musisz mieć wykupione dwa skille. Quick Zip i Point Launch Boost.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Sprite pisze, plus te bomby w Chinatown są najtrudniejsze do zdobycia złota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bomby to jest ch.uj, zobaczysz co będziesz miał z dronami :D dla mnie na złoto nie do zrobienia chyba. 

Edytowane przez Wooyek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dronów na złoto nie zrobiłem, ale na szczęście nie potrzebowałem tego do platyny. Jedyne wyjście, jakie widzę w zrobieniu wyzwań dronów na złoto to nauczenie się trasy na pamięć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja chciałem sobie zrobić pierwszą platynę w życiu, bo gierka jest fajna, ale żetony wyzwań wydałem wcześniej bodaj na gadżety i zostałem z ręka w nocniku, bo brakuje mi na stroje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do trzech wyzwań z dronami to tak, trzeba znać trasę i rozmieszczenie orbów, ale jedno wyzwanie jest banalne i można je zrobić bez znajomości trasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja serio nie wiem co Wy w tym trudnego widzicie xd Tylko jeden drone challenge na złoto sprawił mi lekką trudność. Jak się ogarnia dobrze latanie i Point Launch Boosty to idzie jak po maśle  :lapka: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi